20 nowych sklepów SPAR Polska

SparSPAR Polska S.A. poinformował o zwiększeniu liczby sklepów o 20 nowych placówek. Tak znaczny wzrost podyktowany jest dynamicznym rozwojem sieci i chęcią wzmocnienia jej obecności w zachodniej części kraju.

Do listy sklepów SPAR dołączyły placówki w formatach SPAR w: Bojadłach, Krośnie Odrzańskim, Raculi, Sulechowie, Trzbielu, Zielonej Górze oraz dwa sklepy w Świebodzinie. Natomiast sklepy w formacie SPAR Express uruchomiono w: Borowie Wielkim, Brodach, Czaczu, Iłowej, Konotopie, Jabłonnej, Nowym Miasteczku, Nowogrodzie Bobrzańskim, Tuplicach, Międzyrzeczu, Zielonej Górze, Żarach oraz dwie placówki w Łęknicy.

SPAR jest już mocno rozpoznawalny we wschodniej i południowej części kraju, naturalnie wciąż będziemy otwierać tam nasze placówki, jednak nie zatrzymujemy się i chcemy sięgać dalej. We współpracy z naszą silną dystrybucją, w której skład wchodzą Bać-Pol, Sezam oraz Marspol, zamierzamy mocno wesprzeć naszych nowych Franczyzobiorców i pomóc im w rozwoju własnego biznesu w ramach SPAR. W planach mamy również kolejne otwarcia, sukcesywnie, krok po kroku realizujemy nasz plan zakładający liczbę ponad 200 placówek do końca 2014 roku.

– wyjaśnia Rober Paździor, Prezes SPAR Polska S.A.

Łączna powierzchnia nowych sklepów SPAR wynosi ponad 4000m².

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.