Nowa butelka Kropli Beskidu 0,75l

Kropla Beskidu 0,75l butelkaOpływowy kształt dopasowany do dłoni, sportowy korek ułatwiający picie w ruchu oraz atrakcyjna wizualnie etykieta. To wszystko sprawia, że nowe opakowanie Kropli Beskidu o pojemności 0,75l wyróżnia się na sklepowej półce. Wygodniejsza butelka dostępna będzie już w drugiej połowie września w handlu tradycyjnym. Wprowadzeniu nowego wariantu towarzyszy silne wsparcie w punktach sprzedaży.

Nowe poręczne opakowanie Kropli Beskidu to odpowiedź na oczekiwania systematycznie rosnącej grupy osób wybierających ruch w wolnym czasie. A woda mineralna jest nieodzownym elementem aktywnego stylu życia.

Kropla Beskidu 0,75l SportKropla Beskidu 0,75l począwszy od kształtu butelki, poprzez sportową nakrętkę, a kończąc na pojemności idealnie odpowiada na potrzeby naszych konsumentów. Co ważne, jako woda średniozmineralizowana, nasza marka jest odpowiednia do spożywania w każdym wieku. Dlatego warto po nią sięgać w trakcie wszelkich aktywności ruchowych.

– podkreśla Damian Podawca, Marketing Activation Manager Kropli Beskidu.

Zaletą nowego wariantu jest także atrakcyjna cena sugerowana 2,29 zł.

Wprowadzenie nowej butelki na rynek wsparte będzie materiałami POS w punktach sprzedaży.

Kropla Beskidu swoje walory zawdzięcza budowie geologicznej skał, spośród których jest wydobywana. Krążąc setki lat pomiędzy ułożonymi naprzemiennie warstwami gruboziarnistych piaskowców i łupków, z cienkimi pokładami margli oraz wapieni, woda nasyciła się minerałami i osiągnęła krystaliczną czystość. Kropla Beskidu jest produkowana z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie jakości oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego.

Kropla Beskidu

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.