Nowe owocowe smaki napojów niegazowanych Hellena

Napój niegazowany Hellena o smaku mango ananas pomarańczaMarka Hellena poszerza ofertę napojów niegazowanych o dwa nowe smaki: Mango, ananas i pomarańcza oraz Truskawka i malina. Podobnie jak pozostałe napoje niegazowane Hellena, są produkowane w technologii aseptycznej, dzięki czemu nie zawierają konserwantów. Marka odświeżyła opakowania całej linii napojów niegazowanych, która zyskała nazwę Hellena Aseptic bez konserwantów, komunikującą wysoką jakość produktów. Nowe napoje są już dostępne w sprzedaży.

Napoje niegazowane Hellena to owocowa paleta ulubionych smaków Polaków. Teraz dołączyły do niej dwie nowe kompozycje: Mango, ananas i Napój niegazowany Hellena o smaku truskawka malinapomarańcza, będący innowacyjnym połączeniem egzotycznych smaków, po które chętnie sięgają konsumenci, poszukujący niejednoznacznych miksów smakowych oraz Truskawka i malina – połączenie najpopularniejszych smaków w Polsce. Produkty powstałe na bazie soku owocowego, pozwalają cieszyć się naturalnym smakiem i przynoszą owocowe orzeźwienie. Idealne na co dzień, na wycieczki, wspólne grillowanie, przyjęcia oraz spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Marka odświeżyła opakowania linii napojów niegazowanych, nadając jej nazwę Hellena Aseptic bez konserwantów, która wyraźnie komunikuje wysoką jakość produktów. Nowoczesny design i atrakcyjne zdjęcia owoców na etykietach przyciągają uwagę konsumentów oraz podkreślają walory napojów Hellena. Są produkowane w technologii aseptycznej, dzięki czemu nie zawierają konserwantów. Dlatego po otwarciu butelki należy przechowywać je w lodówce oraz spożyć w przeciągu 48 godzin. O sposobie przechowywania produktu informuje ikonka na etykietach produktów.

Hellena posiada najszerszą ofertę napojów niegazowanych na rynku, pełną owocowych propozycji spośród których każdy znajdzie swój ulubiony smak: gruszka, jabłko, winogrono, pomarańcza, wiśnia, jabłko & mięta, czarna porzeczka, herbata śliwkowa, brzoskwinia & morela oraz tegoroczne nowości – owocowe miksy: mango, ananas i pomarańcza oraz truskawka i malina.

Produkty:

  • Napój niegazowany o smaku mango, ananasa i pomarańczy,
  • Napój niegazowany o smaku truskawki i maliny

Objętość: 1,75 L
Cena: ok. 3,30 zł

Jutrzenka Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.