Ketchup Kielecki o smaku śliwkowym

WSP Społem Ketchup Kielecki o smaku śliiwkowym 270gLetni posiłek w towarzystwie apetycznych dodatków do warzyw i mięs umili każdą porę dnia. Ketchup Kielecki o smaku śliwkowym to ciekawa propozycja przygotowana przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem”. Niech oryginalne smaki zagoszczą w Twojej kuchni!  

Z myślą o osobach lubiących połączenie kuchni staropolskiej z nowoczesną, opracowano wyjątkową recepturę. Pomidorowa baza, esencjonalne przeciery z jabłek i śliwek, a także aromatyczne przyprawy to główne składniki Ketchupu Kieleckiego o smaku śliwkowym. Wysokiej jakości składniki gwarantują, że posiłek przygotowany z jego wykorzystaniem spotka się z uznaniem konsumentów. Charakterystyczny, świeży zapach oraz słodko – pikantny smak dodadzą potrawom niepowtarzalnego charakteru. Co ważne, produkt nie zawiera substancji konserwujących.

Ketchup Kielecki o smaku śliwkowym jest nie tylko oryginalnym, ale i uniwersalnym uzupełnieniem potraw. Znakomicie komponuje z mięsami (zarówno serwowanymi na ciepło jak i na zimno) oraz serami. Doskonale sprawdza się również jako składnik sosów i marynat a swoim oryginalnym smakiem dodaje wyrazistości sałatkom.

Sugerowana cena: 3,69 zł / 270 g

WSP Społem

2 koment.

  • 10 kwi 2015 | URL komentarza | Odpowiedz

    Nie wyobrażam sobie spapusiania dobrego mięska bez dodatku mojego ulubionego ketchupu łagodnego z GOMARU Pińczów.

  • 27 sty 2015 | URL komentarza | Odpowiedz

    Bardzo dobry ketchup, razem z łagodnym z Gomaru stanowią dwa moje ulubione dodatki do parówek.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.