WINIARY kuszą wyjątkowym deserem POMYSŁ NA… Panna Cotta

Winiary pomysł na panna cotta z sosem truskawkowym

fot. Winiary

Na sklepowych półkach zadomowiła się prawdziwa gwiazda wśród deserów. Jest nią uwodzący niepowtarzalnym smakiem deser WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym. Ten wyjątkowy rarytas powstał z myślą o potrzebach osób, które szukają kreatywnych i niezawodnych rozwiązań kulinarnych.

Panna cotta pochodzi z regionu Piemontu w północno-zachodnich Włoszech, po włosku oznacza „gotowaną śmietankę” i podawana jest tradycyjnie w formie babeczki polanej owocowym sosem. Z produktem WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym deser ten jest bardzo prosty w przygotowaniu. Marka WINIARY oferuje również desery WINIARY POMYSŁ NA… Tiramisu z sosem o smaku amaretto oraz WINIARY POMYSŁ NA… Creme Caramel z sosem karmelowym.

Pysznie, szybko i oryginalnie

Winiary pomysł na produkt creme caramel

fot. Winiary

Produkt WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym jest nowością w kategorii deserów kremowych na zimno. Jego atutem jest łatwość przygotowania. Do produktu wystarczy dodać mleko i śmietankę, przygotować zgodnie z przepisem umieszczonym na opakowaniu, rozlać do 4 foremek lub filiżanek i schłodzić w lodówce. Jeśli użyjemy naczyń ceramicznych lub szklanych, po wyjęciu z lodówki trzeba je włożyć na chwilę do gorącej wody, by swobodnie wyjąć z nich deser. Przysmak można przygotować również w silikonowej foremce, dzięki której uzyskamy idealny i apetyczny kształt. Nie trzeba jej umieszczać w gorącej wodzie, a deser wyjmujemy z niej szybko i łatwo. Na koniec wystarczy zalać gorącą wodą pyszny sos truskawkowy dołączony do produktu WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta, schłodzić go i polać deser. Desery WINIARY POMYSŁ NA… sprzyjają kulinarnym eksperymentom. Traktując je jako bazę, można przygotować m.in. serniczki, deser bezowy, crème brûlée oraz wiele innych smakołyków. Inspiracje i przepisy znajdziemy na stronie www.pomyslnadeser.pl

– Desery to wyjątkowa kategoria kulinarna. Konsumenci sięgają po nie wiedząc, że w ten sposób dostarczą sobie wiele przyjemności. Oczekują miłego zaskoczenia w formie niepowtarzalnego smaku. Ale deser WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta idzie nieco dalej. Z jednej strony odpowiada na potrzeby smakowe, a z drugiej podsuwa konsumentom nowe inspiracje i nieszablonowe rozwiązania.

– mówi Anna Chwaścińska, Senior Product Manager.

Winiary pomysł na tiramisu z sosem o smaku amaretto

fot. Winiary

WINIARY POMYSŁ NA… ciekawą kampanię promocyjną

Promocji deseru WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym towarzyszy silna kampania marketingowa. Od ponad miesiąca widzowie mogą oglądać trzy warianty reklamy telewizyjnej. Każda z nich odpowiada innemu smakowi deseru. Co ciekawe, autorem spotów jest Wojciech Smarzowski – znany polski reżyser głośnej ostatnio „Róży”. Z myślą o gotujących internautach powstała strona www.pomyslnadeser.pl, na której można obejrzeć filmy przedstawiające sposób przygotowania deserów WINIARY POMYSŁ NA… Ponadto 12 marca na stronie ruszy także specjalny konkurs dla konsumentek. Aby wziąć w nim udział, należy wysłać swój przepis na deser z wykorzystaniem produktów WINIARY POMYSŁ NA… i dołączyć zdjęcie przysmaku. Na zwycięzców czekają: robot kuchenny Kitchen Aid, ekspresy NESCAFÉ DOLCE GUSTO oraz zestawy foremek do deserów.

– W sprzedaży w sieciach detalicznych ogromne znaczenie mają akcje promocyjne. Warto przy tym pamiętać, aby właściwie umieścić produkt na półce. Desery kremowe na zimno najlepiej ustawiać pomiędzy kategorią ciast w proszku, a kategorią deserów klasycznych (budynie, galaretki, kisiele), koniecznie na poziomie wzroku. Dobrze sprawdzą się również ekspozycje dodatkowe przy kawie.

– podpowiada Izabela Dębska, Category Manager.

WINIARY POMYSŁ NA… Panna Cotta z sosem truskawkowym, POMYSŁ NA… Tiramisu z sosem o smaku amaretto oraz WINIARY POMYSŁ NA… Creme Caramel z sosem karmelowym kosztują ok. 3,50 zł. Zastrzegamy, że firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktów na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Nestlé

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.