Słodkie niespodzianki dla mam od Wedla

WedLove nowe praliny od Wedla26 maja to dzień, w którym wszystkie mamy zasługują na pamięć i szczególne traktowanie. Jeśli zastanawiasz się, jak z  tej okazji powiedzieć „kocham” lub „dziękuję” swojej mamie, sięgnij po doskonałe, wedlowskie słodycze. Ich intensywny smak rozpieści podniebienie każdej mamy i sprawi, że poczuje się naprawdę wyjątkowo. Słodycze w pięknych opakowaniach doskonale sprawdzą się jako prezent i z pewnością zachwycą smakiem każdą mamę.

Jedną z propozycji od firmy Wedel na Dzień Mamy są praliny WedLove. Dwuwarstwowe czekoladki w kształcie serca z pewnością przypadną do gustu mamom, które cenią wykwintne smaki. Na mlecznej poduszce z chrupiącymi płatkami karmelowymi ułożony jest słodki, rozpływający się w ustach karmel, a całość otula intensywna, wedlowska czekolada. Praliny w pięknym opakowaniu doskonale sprawdzą się jako prezent w tym wyjątkowym dniu, a dzięki nim słowa „Kocham Cię mamo”, „Dziękuję Ci, że jesteś” nabiorą dodatkowego blasku.

Wedel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Dzień Mamy, Lotte Wedel, Producent słodyczy, Słodycze, Wedel
Bahlsen Logo
Od 125 lat Bahlsen osładza życie na całym świecie!

W tym roku firma Bahlsen obchodzi swoje 125-te urodziny. Z tej okazji zapraszamy do ciekawej lektury o tym niezwykłym producencie...

Zamknij