Sklep sieci SPAR w Samborcu

SPAR SamborzecDnia 5 kwietnia br. sieć polskich sklepów spożywczych SPAR uruchomiła kolejną placówkę. Sklep o powierzchni 237m² i formacie SPAR otwarto w miejscowości Samborzec.

Mimo, że Samborzec to niewielka miejscowość położona w powiecie sandomierskim, w województwie świętokrzyskim, oferta sklepu SPAR nie różni się niczym od placówek SPAR zlokalizowanych w większych miastach. Placówka w Samborcu to nowoczesny obiekt, zaaranżowany specjalnie z myślą o wygodzie klientów, dopasowany do ich potrzeb i pozwalający na komfortowe zakupy. W ofercie sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty dostępne w dziale nabiałowym, piekarniczo-cukierniczym, owocowo-warzywnym, mięsno-wędliniarskim oraz przemysłowo-chemicznym.

Otwarcie sklepu przebiegło zgodnie z planem, frekwencja dopisała, a klienci mieli okazję spróbować wielu spośród produktów, jakie oferujemy w naszej placówce. Naprawdę pozytywnie oceniamy te kilka dni od otwarcia.

– mówi Sebastian Kosiorowski, jeden z właścicieli sklepu SPAR w Samborcu.

Sklep w Samborcu podobnie jak pozostałe sklepy SPAR oferuje również produkty marki własnej SPAR oraz wprowadzonej w 2013 roku marki Lubię.

Są to artykuły dobrej jakości i w dobrej cenie, przyjaznej kieszeni polskiego konsumenta, stąd też obserwujemy spore zainteresowanie tego typu produktami. Placówka w Samborcu to już nasz szósty sklep SPAR. W sieci, która w całości opiera się na polskim kapitale czujemy się pewnie i bezpiecznie, dlatego zdecydowaliśmy się rozwijać nasze sklepy we franczyzie SPAR.

– dodaje Sebastian Kosiorowski.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.