Gotowe dania od firmy Rolnik

Fasolka po bretońsku 300gSzybkie tempo życia sprawia, że większość z nas coraz mniej czasu może poświęcić na przygotowywanie codziennych obiadów. Dania gotowe to idealna propozycja kulinarna dla współczesnego konsumenta, który bywa zajęty „od rana do nocy”. Nowe propozycje od marki ROLNIK sprawdzą się w nadchodzącym sezonie urlopowo-wakacyjnym, w którym z reguły nie mamy czasu gotować w kuchni.

Dania gotowe Rolnik to kompozycja polskich warzyw, mięs oraz starannie dobranych przypraw i dodatków. Linię otwierają powszechnie znane i lubiane dania: bigos wiejski, karkówka w aromatycznym sosie z warzywami oraz fasolka po bretońsku w sosie pomidorowym.Wszystkie potrawy są dostępne w opakowaniach typu alupack o gramaturze 300 gram.

Karkówka w sosie z warzywami 300gLunch od ROLNIKA jest gotowy dosłownie w 3 minuty – możemy go podgrzać w kuchence mikrofalowej lub garnuszku. Na opakowaniu producent zamieścił informacje nt. składu produktów i sposobów jego przygotowania. Opakowania utrzymane w przyjaznej stylistyce z wizerunkiem garnków pełnych smakowitosci, z charakterystycznym logotypem firmy. Dania Rolnik są idealnym rozwiązaniem dla osób pracującyh i zabieganych, a także prowadzących jednoosobowe gospodarstwa domowe. Są bezpieczne w transporcie (mocne opakowanie), wygodne i praktyczne. Ich wartość kaloryczna waha sie pomiędzy 300 – 400 kcal na jedną porcję.

Dania ROLNIK są doskonałą propozycją dla osób podróżujących. Wreszcie dla wszystkich zapracowanych mam, którym nie chce się chwilowo gotować, jak i… studentów. Zawsze świetnie smakują ze świeżą pajdą chrupiącego chleba.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Karkówka w sosie z warzywami ROLNIK (300 gram): ok. 8 zł
  • Fasolka po bretońsku ROLNIK (300 gram): ok. 7 zł
  • Bigos wiejski ROLNIK (300 gram): ok. 7 zł

Nowe dania ROLNIK są do nabycia w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym na terenie całego kraju.

Rolnik

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.