Wiśnie drążone Fruta od marki Stovit

Wiśnie drążone STOVITWiśnie drążone FRUTA to propozycja dla wszystkich, którzy pragną doskonałego smaku, ale i najwyższej jakości gotowych produktów. STOVIT zamknął w słoiku soczyste wiśnie zanurzone w naturalnej zalewie z dodatkiem cukru.

Nie znajdziecie Państwo tu konserwantów i sztucznych barwników. Wiśnie drążone FRUTA stanowią świetną pomoc dla każdej pani domu – są niezbędne w czasie wypieków, gdy z powodzeniem wypełnią wnętrze drożdżowych rogalików czy babeczek, ale również idealnie komponują się z naleśnikami, goframi czy też biszkoptami domowej roboty. Zalewa może być bazą do przyrządzenia owocowego kompotu, a więc zdrowej alternatywy soków przepełnionych niezdrowym i kalorycznym cukrem.

Wiśnie FRUTA pozbawione są pestek, można je zatem śmiało zaserwować dzieciom. Oryginalne podanie owocu sprawi, że – ku radości rodziców – z przyjemnością zjedzą przygotowany im deser. Wiśnie drążone FRUTA dobrze mieć zawsze w domowej spiżarni. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy Ty i Twoja rodzina zechcecie zasmakować się w letnich owocach.

Cena: ok. 9,49 zł

Stovit

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.