Wspólny produkt Mokate i Mentosa wchodzi na rynek

Mokate Mentos be ActiveMokate i Mentos łączą siły. Do sklepów trafił napój Mokate 3w1 „be Active” wraz z gumą do żucia. To pierwszy taki produkt na świecie.

„Be Active” to innowacyjne połączenie miksu kawowego i gumy do żucia w tzw. duo-paluszku. Większa część opakowania zawiera pyszną kawę z subtelną, delikatną cremą (3in1 coffee drink). W drugiej konsumenci znajdą niezawierającą cukru gumę do żucia Mentos Pure Fresh.

Produkt przeznaczony jest dla ludzi prowadzący aktywny tryb życia, zorientowanych w bieżących trendach, otwartych na nowości  oraz ciekawych  świata. Co ważne, zaspokaja dwie potrzeby konsumenta w ramach jednego produktu – dodaje energii i pozwala na zachowanie świeżego oddechu przez długi czas.

Mentos jest liderem w segmencie markowych cukierków odświeżających w Polsce oraz drugim graczem na naszym rynku gum do żucia. Mokate umocniło pozycję wicelidera w kategorii 3in1/2in1 miksów kawowych oraz – niezmiennie od lat – zajmuje pierwszą pozycję w segmencie cappuccino.

be Active

Mokate 3w1 be Active, to pierwsze na świecie połączenie miksu kawowego i gumy do żucia w innowacyjnym duo-paluszku. Jedna saszetka opakowania zawiera pyszną kawę z subtelną, delikatną cremą (3in1 coffee drink). Druga, gumę do żucia bez cukru Mentos Pure Fresh. Produkt przeznaczony jest dla ludzi prowadzący aktywny tryb życia, zorientowanych w bieżących trendach, otwartych na nowości  oraz ciekawych  świata.

Mokate

2 koment.

  • 29 mar 2014 | URL komentarza | Odpowiedz

    Mokate BeActive pyszna, wspaniała kawa o delikatnym smaku i aromacie która dodaje dużo energii o każdej porze dnia. A po kawie mamy chwilę orzeźwienia z Mentosem,
    Polecam wszystkim!!!

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.