Ruszyła nowa kampania reklamowa marki Wedel – “Lubię to”

Wedel Lubie toWedel od stycznia rozpoczyna nową kampanię reklamową dedykowaną dużym tabliczkom nadziewanym o smaku popularnych deserów. Akcja ma na celu zaprezentowanie nowego, unikatowego produktu, który skierowany jest do młodszej grupy konsumentów.

“Lubię to” – to główne hasło kampanii i wyprodukowanych w jej ramach spotów reklamowych pt. „Maria” i „Filip”. Widzowie zobaczą w nich dwójkę młodych ludzi: otwartych, nowoczesnych, chętnie sięgających po nowości. Opowiedzą w nich o rzeczach, które sprawiają im przyjemność, a jedną z nich będą nowe czekolady nadziewane Wedla o smaku deserów (Tiramisu, Crème Brûlée, Panna Cotta). Spoty utrzymane są w lekkiej i zabawnej konwencji, pokazują radość płynącą z dzielenia się ulubionymi słodyczami oraz drobnych, codziennych czynności.

Reklamy wyprodukowane są w nowoczesnej formie z dbałością o każdy szczegół, tj. muzyka czy scenografia, które budują wokół przedstawianej historii wyjątkowy klimat. Firma poprzez nowe produkty pragnie otworzyć się na młodszych konsumentów i to przede wszystkim do nich kierować komunikację, nie zapominając jednocześnie o swoich stałych klientach.

Spoty reklamowe 30” i 15” emitowane będą w głównych kanałach telewizyjnych oraz wielu stacjach tematycznych. Akcję uzupełnią działania w Internecie, PR oraz outdoor. Kolejną odsłoną kampanii będzie spot dedykowany piankom Ptasie Mleczko®, którego emisja rozpocznie się w drugiej połowie stycznia.

Prace nad kampanią ze strony klienta nadzorowała Marta Szwakopf, Kierownik Zarządzania Komunikacją Marki, która od października 2013 roku jest szefową nowopowstałego Działu Komunikacji. Kreację spotu przygotowała agencja Grandes Kochonos. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy OMD.  Działania digital realizuje agencja Infiniti Group, a za PR odpowiedzialna jest agencja 24/7 PR. Kampania potrwa od 3 stycznia do 28 lutego 2014 roku.

Wedel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.