Świąteczne chwile z Goplaną i Solidarnością

Boże Narodzenie to rodzinne święta pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Aby podkreślić atmosferę tych magicznych dni, dwie polskie marki Goplana i Solidarność przygotowały wspólną ofertę słodyczy w świątecznej szacie graficznej.

Wspólna, bogata i różnorodna oferta Goplany i Solidarności obfituje w znane oraz lubiane słodycze marek w opakowaniach ze świątecznym motywem, a także produkty specjalnie dedykowane świętom. Bożonarodzeniowa propozycja została przygotowana z myślą o wszystkich grupach konsumentów. Składa się na nią szeroki wachlarz słodkości: czekolady, wyśmienite praliny, trufle, czekoladki i produkty skierowane do dzieci.

Opakowania produktów zdobią świąteczno-zimowe akcenty, z dominującym prezentowym motywem złotej kokardy. Dzięki gustownej świątecznej i dziecięcej szacie graficznej sprawdzą się zarówno jako eleganckie prezenty dla najbliższych, jak i drobniejsze upominki dla dzieci.

Wspólna oferta Goplany i Solidarności to różnorodne czekoladowe produkty, w wielu formach podania. Bożonarodzeniowa propozycja Goplany obejmuje czekolady w świątecznej szacie graficznej: Oryginalną Mleczną i Klasyczną Gorzką. Ofertę marki dla najmłodszych konsumentów tworzą jedyne na rynku figurki nadziewane w czekoladzie: Figurka karmelowa Mikołaj oraz Figurka karmelowa Renifer, a także czekolada Alpejska w opakowaniu z wizerunkiem Mikołaja.

Na bożonarodzeniową ofertę Solidarności składają się wyśmienite czekoladki, trufle i praliny. Koneserzy i amatorzy Śliwki Nałęczowskiej i Wiśni w likierze mają do wyboru kilka wariantów opakowań różniących się formą podania. Specjalną grafikę zyskały czekoladki z likierem, z alkoholizowanym kremem, odświętnie prezentują się praliny: z kremami, z ciemnej i mlecznej czekolady. A wśród nich m.in.: Złota Malaga, Czekoladki z Klasą, Czekoladowe Kreacje, Czekoladowe Tajemnice czy L’amour. Produkty są dostępne w prezentowych formach (bombonierki, torebki, kartoniki) oraz na wagę.

Ofertę bożonarodzeniową uzupełniają galaretki w czekoladzie Mella o smaku pomarańczowym, wiśniowym, cytrynowym i czarnej porzeczki. Świąteczną grafikę zyskały opakowania ciastek Jeżyki Classic, Jeżyki Kokos oraz puszyste pianki Rajskie Mleczko o smaku waniliowym.

Wsparciem dla handlowców są specjalne standy z produktami świątecznymi Goplany i Solidarności, które umożliwiają budowanie modułów ekspozycyjnych w sklepach.

Goplana i Solidarność to dwie silne, uzupełniające się, polskie marki z długą tradycją i bogatą ofertą słodyczy. Specjalnością Goplany jest czekolada, z której wydobywa to, co w niej najbardziej magiczne. Solidarność uznanie konsumentów zdobyła dzięki czekoladowym pralinom, które w zaskakujący sposób łączą różnorodne nadzienia, smaki i faktury. Razem dostarczają słodkiej przyjemności oraz radości na każdą okazję.

Jutrzenka Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.