Napoje energetyczne marki Heroes Energy coraz bardziej dostępne

Heroes Energy puszkaNowa  marka napoju energetycznego Heroes Energy pojawia się w kolejnych sieciach handlowych oraz sklepach handlu tradycyjnego.

Od kiedy w Polsce pojawiły się napoje energetyczne nieodmiennie kojarzone są ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym.  To przekonanie skutecznie podtrzymują producenci angażując do swoich kampanii reklamowych gwiazdy stadionów, ringów i boisk. Heroes Energy przełamuje ten stereotyp  opierając swój wizerunek nie na znanych sportowcach, ale na kultowych superbohaterach amerykańskich komiksów.

Utarło się przekonanie, że napoje energetyczne pomagają jedynie podczas intensywnego wysiłku fizycznego a to jedynie część prawdy. My swój produkt adresujemy o osób, których praca lub hobby wymaga długotrwałej koncentracji, co nie oznacza oczywiście, że nie wspomaga również aktywności sportowej.

– mówi Michał Łabędź członek zarządu spółki HEROES.

Wybór postaci, które tworzą wizerunek marki jest nieprzypadkowy. Tacy bohaterowie jak Iron Man, Hulk czy Kapitan America to symbole popkultury rozpoznawalne pod każdą szerokością geograficzną. Nie bez znaczenia był również fakt, że to postaci o absolutne pozytywnym wizerunku.

Chcieliśmy zerwać z dotychczasowym  wizerunkiem napojów energetycznych  a nikt moim zdaniem nie nadaje się do tego lepiej niż superbohaterowie. To oni symbolizują to co daje nasz produkt czyli siłę, energię, wytrzymałość i zdolność koncentracji. Nasze napoje wzbogacone w witaminy i minerały pomagają to osiągnąć. Mówiąc w skrócie mamy do zaoferowania dużą dawkę pozytywnej energii.

Naszym zdaniem nie mogło być inaczej. Nie chcieliśmy powielać schematów graficznych i do strony wizualnej przywiązywaliśmy dużą wagę. Pracowaliśmy nad wieloma projektami,  żeby osiągnąć jak najlepszy efekt. Dzięki temu nasze puszki wyróżniają się na tle konkurencji i naprawdę bierze się je z przyjemnością do ręki.

– mówi Michał Łabędź.

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach receptura idzie w parze z dbałością o każdy detal opakowania. Puszki Heroes Energy przyciągają  uwagę  profesjonalną grafiką prezentującą  bohaterów amerykańskich komiksów. Kolorystyka i dynamika obrazu wyróżniają ten produkt na tle dostępnych od dawna na rynku napojów energetycznych.

Heroes

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.