Kolejny sklep dołączył do sieci SPAR Polska

SPAR WilczyceDnia 6 lipca br. sieć SPAR Polska otworzyła nową placówkę. Sklep w formacie Express o powierzchni 145m² uruchomiono w gminnej miejscowości Wilczyce, w województwie świętokrzyskim.

Mimo, że format sklepu – Express – sugeruje, iż zajmuje on niewielką powierzchnię, placówka w Wilczycach oferuje klientom przestronne wnętrze. Sklep powstał w całkowicie nowym obiekcie, który został wybudowany specjalnie na potrzeby tej placówki.

Otwarcie sklepu przerosło nasze oczekiwania. Dopisała nie tylko pogoda, ale i klienci, którzy chętnie korzystali z atrakcji, jakie dla nich przygotowaliśmy. Były konkursy, zabawy dla dzieci, darmowe lody, grill oraz degustacja wędlin, a czas umilała nam muzyka, jaką serwował DJ. O tym, że klienci z entuzjazmem przyjęli naszą ofertę, może również świadczyć duże zainteresowanie produktami marki własnej SPAR. Po kliku dniach od otwarcia niektórych artykułów zdążyło już nam zabraknąć. Do tej pory – przez 15 lat – prowadziliśmy samodzielnie niezależny sklep, jednak w pewnym momencie zaczęliśmy odczuwać potrzebę zmiany i wtedy znaleźliśmy ofertę SPAR. Zachęciły nas zwłaszcza wsparcie i pomoc, jakie sieć oferuje swoim franczyzobiorcom. Na przykład w kwestii promocji asortymentu czyli przygotowaniu gazetek promocyjnych, które obecnie są nieodzownym elementem każdego sklepu, pozytywnie wpływającym na sprzedaż. Jak wiadomo, klienci w pierwszej kolejności sięgają po produkty w nich wymienione, a tuż po zakończonych zakupach wyczekują kolejnych promocji.

– mówi Monika Zych, Właścicielka sklepu w Wilczycach.

Poza standardowym asortymentem sklep w Wilczycach oferuje również ciepłe przekąski w ramach stanowiska „Bistro”, z myślą o klientach chcących zjeść szybki posiłek, na zewnątrz sklepu przygotowano ławki oraz parasol przeciwsłoneczny, natomiast tuż obok budynku wyznaczono parking dla zmotoryzowanych klientów – jak przyznają właściciele sklepu, te dodatkowe elementy trudno byłoby wcielić w życie bez pomocy SPAR Polska.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.