RAPORT: Którą z wymienionych marek lodów lubisz najbardziej?

W ostatnim dniu czerwca br. zakończyliśmy naszą sondę pt.: “Którą z wymienionych marek lodów lubisz najbardziej?”. Wyniki przedstawiamy poniżej.

Sonda została przeprowadzona na stronach Przeglądu Handlowego – www.PrzegladHandlowy.pl w dniach od 1 czerwca 2013 r. do 30 czerwca 2013 r (włącznie). W sondzie oddano 198 głosów.

Ulubioną marką lodów wśród Czytelników Przeglądu Handlowego okazała się Algida, świetnie znana za sprawą promocji na patyczkach lodów Big Milk (i wszystkich z tej serii), które dają szansę na wygranie drugiego loda. Dość niespodziewanie drugie miejsce w rankingu zajęły lody Bolero (lód od spodu i od góry obłożony waflem). Marka Bolero należy do olsztyńskiej firmy Chłodnia Olsztyn. Na trzeciej lokacie uplasowała się firma Koral znana głównie z chwytliwych kampanii reklamowych z udziałem gwiazd: “Zawsze jest pora na lody Koral”.

Którą z wymienionych marek lodów lubisz najbardziej?

Najmniejszą liczbę głosów w sondzie zdobyła firma Zielona Budka. Wynik dość niespodziewany, ale być może wpływ na tak niską lokatę miał brak dobrych kampanii reklamowych tej marki. Warto dodać, że dużym uznaniem naszych Czytelników cieszą się także lody marki Grycan (4 miejsce w sondzie). Pamiętamy jednak, że marka Zielona Budka należała kiedyś do rodziny Grycan, ale w 2000 roku została sprzedana. Firma Grycan na rynku istnieje od 2004 roku.

Już niebawem ruszy kolejna sonda, dziękujemy za oddane głosy.

www.PrzeglądHandlowy.pl

2 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Algida, Big Milk, Bolero, Chłodnia Olsztyn, Desery, Grycan, Haagen Dazs, Ice-Mastry, Koral, Lody, Marki lodów, Mövenpick, Mrożonki, Producenci lodów, Raport cenowy, Rynek lodów
Tarta na słodko Delecta
Tarta od Delecty na 1001 sposobów

Delecta rozbudowuje ofertę ciast w proszku, wprowadzając na rynek linię Tart na 1001 sposobów Delecta do samodzielnego wypieku, w dwóch wariantach...

Zamknij