Księżpol ze sklepem Spar

SPAR Księżpol22 czerwca w miejscowości Księżpol sieć SPAR uruchomiła nowoczesną placówkę w formacie SPAR. Obiekt o wysokim standardzie i powierzchni 250m² zlokalizowany jest w centrum Księżpola przy ulicy Gminnej 7.

Otwarcie sklepu cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem ze strony mieszkańców, którzy przyciągnięci atrakcyjną ofertą promocyjną dokonywali dużych zakupów. Niemal cały promocyjny towar, jaki został przygotowany specjalnie na ten dzień, zniknął w ciągu kilku godzin.

Mieliśmy bardzo dobre otwarcie. Można powiedzieć, że niektóre produkty kupowano wręcz hurtowo. Bardzo się cieszę z takiego przyjęcia i wysokiej frekwencji – liczę, że będzie się utrzymywała na podobnym poziomie jeszcze długo po otwarciu.

– mówi Mirosław Bulicz, właściciel sklepu SPAR w Księżpolu.

Sklep w Księżpolu jest pierwszą placówką SPAR należącą do Mirosława Bulicza, który niedawno przystąpił do sieci, kończąc współpracę z dotychczasowym franczyzodawcą.

Współpraca z siecią SPAR w znacznym stopniu różni się od tej, z jaką miałem do czynienia do tej pory. Wszelkie działania ze strony sieci SPAR charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, co mnie, jako franczyzobiorcy, daje gwarancję wsparcia i poczucie bezpieczeństwa, a to niezwykle istotne w przypadku prowadzenia własnego biznesu w tak niepewnych czasach, z jakimi mamy obecnie do czynienia.

– podsumowuje Mirosław Bulicz.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.