Margaryna Śniadaniowa Premium od ZT Bielmar

Margaryna Śniadaniowa Premium BielmarZakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. wprowadzają na rynek najszlachetniejszy produkt z rodziny „Śniadaniowej” – margarynę Śniadaniowa Premium – o dużej zawartości masła.

Produkt jest przygotowany dla smakoszy ceniących jakość i naturalność. Duża zawartość masła (ponad 7%) sprawia, że margaryna posiada wykwintny smak.

Śniadaniowa Premium to także produkt o wysokich wartościach odżywczych, dzięki zawartości kwasów Omega-3, które są niezbędne w codziennej, prawidłowej diecie. Produkt wyróżnia się na półce sklepowej eleganckim, złotym opakowaniem i kolorową grafiką na wieczku i bokach.

Sugerowana cena margaryny „Śniadaniowej Premium” to około 4,25 zł za opakowanie 500 g.

Zakłady Tłuszczowe „Bielmar” Sp. z o.o. konsekwentnie realizują budowę rodziny margaryn „Śniadaniowa”. W ciągu pierwszego półrocza 2013 odnowiły szatę graficzną produktu Śniadaniowa Klasyczna, która jest obecna na rynku od 20 lat. Wprowadziły także nową margarynę – Śniadaniową z masłem – o bogatych walorach smakowych i zawartości 1,5% masła.

Więcej informacji o rodzinie „Śniadaniowa” na stronie www.bielmar.pl.

Bielmar

1 koment.

  • 7 lip 2013 | URL komentarza | Odpowiedz

    dzieki , ci , bielmar, za wspaniale nowsze i nowoczesniejsze opakowanie lepsze od poprzednich w swej platykowosci i w ogole…opakowanie jest super iwarte tysiecy zlotych balcerkow, ale w srodku NIC SIE , K…. A , nie zmienilo…wiec ZA CO TAKA CENA ??? PRAWIE 5 ZETA ? ZA opakowanie? …sorrry, zmieniam „smarowidlo” na mniej pazerne, ale BIELMAR juz we wszystkim odpada:( Wspieranie „grafikof firmofych” – nigdy, jak nigdy z firma trzyliterowa w kolku:P

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.