Kolporter wprowadza usługę płatniczą paysafecard w swoich punktach

Salonik Prasowy Top PressKolporter we wszystkich swoich salonikach prasowych, salonach Top-Press i w sklepach spożywczych Dobry Wybór wprowadził nową usługę elektroniczną – paysafecard.

Klient może teraz kupić za gotówkę tzw. pieniądz internetowy w postaci kodu PIN, pozwalający na bezpieczne dokonanie płatności online.

Nowa usługa jest adresowana do osób korzystających z portali internetowych i serwisów społecznościowych.

Klient w naszym punkcie handlowym kupuje za gotówkę tzw. pieniądz internetowy, którym jest wydruk z 16-cyfrowym kodem PIN. Dysponując kodem może dokonać płatności online w serwisie lub na portalu. W sprzedaży dostępne są nominały 20, 50, 100 i 300 zł, przy czym płacąc online nie trzeba wykorzystywać od razu całej kwoty, część można zostawić na później lub wykorzystać w innym serwisie.

To usługa adresowana do osób, które nie chcą korzystać w Internecie z kart kredytowych. Z usługi można korzystać także w serwisach, które wymagają płatności w obcych walutach.

– wyjaśnia Sławomir Borkowski, menadżer ds. rozwoju w Kolporterze.

Usługa realizowana jest we wszystkich salonikach prasowych Kolportera, salonach Top-Press i sklepach Dobry Wybór, czyli w ponad tysiącu punktów.

Kolporter

1 koment.

  • 20 cze 2013 | URL komentarza | Odpowiedz

    Super.. badz co bądz paysafe staje się coraz popularniejsza, fajnie byloby gdyby bylo jeszcze więcej online sklepów gdzie można płacic w ten sposób..

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.