Amber Chmielowy – nowe piwo z Browaru Amber

Do sklepów trafił właśnie Amber Chmielowy – najnowsza propozycja z Browaru Amber. To piwo typu Pils, uwarzone tylko z naturalnych składników. Orzeźwiające, lekkie w smaku, z wyczuwalną delikatną goryczką jest dostępne w butelce  0,33 l. i puszce 0,5 l.Amber Chmielowy

Amber Chmielowy to pasteryzowane piwo, przyprawione dwoma rodzajami krajowego chmielu: tradycyjną polską Marynką, której zawdzięcza charakterystyczną goryczkę oraz aromatycznym Chmielem Lubelskim.

Chmiel wzbogaca zapach i smak piwa, zawiera ponad dwieście różnych substancji aromatycznych. Piwosze nazywają go przyprawą. Od jakości tej przyprawy zależy efekt końcowy. Dlatego w piwie Amber Chmielowy znajdziemy tylko najszlachetniejsze odmiany polskiego chmielu.

– mówi Marek Skrętny, szef marketingu w Browarze Amber.

Amber chmielowy, podobnie jak wszystkie piwa z Browaru Amber, powstaje tylko z naturalnych składników: słodu jęczmiennego, wody polodowcowej czerpanej z własnych ujęć, najwyższej jakości chmielu oraz przy użyciu drożdży z własnej stacji propagacji.

Amber Chmielowy 0,33lDzięki takiej strategii Browarowi Amber udało się stworzyć marki, które na stałe zagościły na polskim rynku piwa i od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Z roku na rok sprzedaż naszych marek rośnie. Dla nas to oczywisty komunikat, że spełniamy oczekiwania wielbicieli dobrego piwa. Jesteśmy przekonani, że Amber Chmielowy dołączy do listy ulubionych piw Polaków. To idealne, orzeźwiające piwo na ciepłe dni. Powstało z myślą o wakacjach, dlatego też jest rozlewane do małych butelek oraz większych puszek. Opakowanie ma być wygodne, lekkie i ma zajmować niewiele miejsca. Chcemy dalej rozwijać tę linię piw. W tym roku na rynku pojawią się jeszcze dwie nowości  piw z tej rodziny.

– dodaje Marek Skrętny.

Amber Chmielowy dostępny będzie w dwóch rodzajach opakowań: butelce 0,33 litra oraz w puszce 0,5 litra. Pierwsze na rynku pojawi się piwo w tak zwanym „bączku”, czyli w butelce o pojemności 0,33 litra. Nowa propozycja Browaru Amber to piwo typu jasny lager o zawartości alkoholu 5%, ekstraktu 11,3%.

Najnowsza propozycja z Bielkówka to kontynuacja linii piw spod marki Amber.  Od dwóch lat na rynku dostępny jest Amber Naturalny , pojawiła się też limitowana edycja Amber Zimowy.

Amber Chmielowy jest dostępny w całej Polsce w specjalistycznych sklepach, w najbliższym czasie pojawi się też w wybranych sieciach handlowych. Piwo w półlitrowej puszce kosztuje ok. 2,8 zł, w butelce 0,33 l. – 2,2 zł.

Browar Amber

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.