Kolejny sklep Spar w Małopolsce

SPAR Siedliska k. BobowejW miejscowości Siedliska w małopolskiej gminie Bobowa SPAR Polska otworzył swoją nową placówkę. Jest to już dwunasty spośród sklepów uruchomionych tym roku przez sieć.

Sklep w Siedliskach to nowa placówka SPAR w formacie Express, zajmująca powierzchnię 135m². Dla klientów sklepu przygotowano pełen asortyment towarów codziennego użytku dostępny na standardowych działach: piekarniczo-cukierniczym, mięsno-wędliniarskim, nabiałowym, owocowo-warzywnym, chemiczno-kosmetycznym oraz na stoisku monopolowym. W Siedliskach znajdą się również produkty marki własnej SPAR, które dzięki połączeniu dobrej jakości i przystępnej ceny cieszą się dużą popularnością wśród klientów sieci.

Zdecydowaliśmy się na współpracę ze SPAR Polska ponieważ zależało nam, aby sklep funkcjonował pod powszechnie znanym szyldem. W ogóle nie braliśmy pod uwagę przyłączenia się do niewielkiej sieci regionalnej, jakie działają w okolicy. SPAR jest marką rozpoznawalną na na całym świecie, doskonale rozwija się też w Polsce, zatem był dla nas zupełnie naturalnym wyborem.

– mówi Mariola Tarsa, właścicielka SPAR Express w Siedliskach.

Otwarcie sklepu SPAR w Siedliskach było tradycyjnie połączone z niespodziankami dla pierwszych klientów oraz promocjami cenowymi dla wszystkich. Uczestnicy wydarzenia otrzymali również drobne upominki i wzięli udział w specjalnie przygotowanym poczęstunku, podczas którego serwowano tort, potrawy z grilla, a także liczne produkty regionalne.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.