Włoski Olej ryżowy Olitalia – delikatność aromatu i moc wartościowych składników

Olej ryżowy OlitaliaOlitalia to dobrze znana polskim konsumentom, ceniącym sobie najwyższą jakość produktów marka, specjalizująca się w wyrobie oliw z oliwek, oliw aromatyzowanych oraz olejów z pestek winogron czy olejów ryżowych.

To właśnie Oleje ryżowe Olitalia zawierają  niezwykle cenne dla organizmu składniki, takie jak np. gamma-oryzanol, tokotrienole oraz tokoferole, które wykazują właściwości przeciwutleniające, chronią więc przed rozwojem komórek nowotworowych, a witamina E, zwana witaminą młodości, wpływa korzystnie na stan skóry. Olej ryżowy, jak sama nawa wskazuje, pozyskiwany jest  ziaren ryżu i posiada łagodny, delikatny smak, który powala na łączenie go niemal  każdą potrawą. Nie dominuje smaku mięs, można na nim smażyć i podsmażać nawet tak delikatne produkty jak indyk czy ryby. W Oleju ryżowym wyczuwalna jest nuta orzechowego aromatu, który ciekawie komponuje się  owocami morza, nadając im głębię i wyrazistość w smaku, nie tłumiąc jednocześnie ich charakteru. Świetnie sprawdza się także jako dodatek do sałatek.

Olej ryżowy Olitalia dostępny jest w ekonomicznej, litrowej butelce z ciemnozielonego szkła, która nie powala na oddziaływanie promieni słonecznych na produkt. O jego wartości świadczy przyznany w 2010 r. tytuł Super Produkt Świata Kobiety 2010.

Marka: Olitalia
Pojemność:
1000 ml
Cena:
ok. 19,99 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.