Nowe sklepy Spar w województwie podkarpackim

Spar Jedlicze

fot. Spar

Dwa nowe sklepy uruchomiła sieć SPAR w województwie podkarpackim. Placówki są zlokalizowane w miejsowościach Jedlicze i Zaczernie.

Na klientów w Jedliczach czeka hala sprzedażowa o powierzchni 260 metrów i dwa stanowiska kasowe. W sklepie mieszczącym się przy ulicy T. Rejtana znajduje się pełen asortyment towarów na stanowiskach piekarniczo-cukierniczym, mięsno i wędliniarskim, nabiałowym, owocowo-warzywnym, chemiczno-kosmetycznym  oraz na stoisku monopolowym. Sklep oferuje też szeroki asortyment produktów marki własnej, które cechuje jakość nie odbiegająca od najlepszych marek, ale sprzedawanych w dużo niższych cenach. Dodatkową zaletą sklepu jest jego usytuowanie. Znajduje się on w niewielkim pasażu handlowym, gdzie wkrótce oprócz SPAR  będzie można zrobić zakupy w sklepach odzieżowych oraz zjeść posiłek w otwieranej w najbliższym czasie Pizzerii.

Nieco mniejszy bo liczący 150 metrów powierzchni SPAR Express w Zaczerniu, również oferuje swoim klientom pełen asortyment towarów wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Podobnie jak w Jedliczach ma on do dyspozycji klientów dwa stanowiska kasowe.

Otwarciom obu placówek towarzyszyły tradycyjnie już niespodzianki dla pierwszych klientów. Przygotowano promocje cenowe, drobne upominki oraz degustacje produktów regionalnych.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.