Szwajcarskie cukierki ziołowe Ricola

Co powstaje z połączenia pasji tworzenia i ziół zbieranych na górskich terenach Szwajcarii? Oczywiście Ricola, znane na całym świecie cukierki ziołowe, których tradycja sięga lat. 30 XX wieku. Niezmienne od lat, cenione w ponad 50 krajach i na wszystkich kontynentach cukierki Ricola, za sprawą dystrybutora – firmy Index Food, dostępne są już w Polsce w nowych, 40-gramowych opakowaniach.

Cukierki szwajcarskie Ricola

Każdy cukierek Ricola to mieszanka 13 aromatycznych ziół, uprawianych w naturalny sposób tylko na górzystych obszarach Szwajcarii, bez użycia herbicydów, środków owado- i  grzybobójczych oraz nawozów sztucznych. To właśnie unikalna receptura oraz naturalne pochodzenie składników odpowiedzialne są za łagodzące właściwości cukierków oraz ich pyszny, wyjątkowy smak. Cukierki Ricola nie zawierają cukru – zamiast niego proponują przyjemny smak i odświeżające, łagodzące dla gardła właściwości.

Cukierki Ricola wyróżniają się nie tylko jakością oraz prozdrowotnymi właściwościami, lecz także opakowaniem. Kolorowe pudełko wyróżnia się na sklepowych półkach wśród produktów konkurencji, będąc jednocześnie funkcjonalne i wygodne w użyciu.

Cukierki Ricola dostępne są w czterech smakach – Oryginalne ziołowe, Alpen Fresh, Żurawina oraz Melisa.

Marka: Ricola
Waga: 40 g
Cena: ok. 3,99 zł

Index Food

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.