“Miłość z piekarnika” – Margaryna Palma firmy Bielmar w miniserialu (wideo)

Milosc z piekarnika - BielmarSpółka Bielmar stawia na komunikację z młodszym odbiorcą. Na potrzeby działań w Internecie i w mediach społecznościowych, zaplanowanych dla margaryny Palma z Murzynkiem, przygotowano miniserial kulinarny pod tytułem „Miłość z piekarnika”. Pierwszy odcinek, czyli „Pomarańczowo-migdałowe święta”, można już zobaczyć na kanale Bielmaru na You Tube oraz na stronie www.wypiekiudane.pl

Sympatyczna para – on nieco cyniczny, ona rzeczowa i zdeterminowana, by na rodzinnym spotkaniu zabłysnąć własnoręcznie upieczonym mazurkiem – to bohaterowie nowego miniserialu kulinarnego, zrealizowanego przez Innovations Crazy Mouse na zlecenie Spółki Bielmar.

Film wideo:

Zamiast prostego przepisu, w formie filmowego instruktażu „krok po kroku”, firma postawiła na lżejszą, fabularyzowaną formułę, zbliżoną do telewizyjnego sitcomu. W roli drugoplanowej (w proponowanym przepisie) występuje produkt – margaryna Palma z Murzynkiem.

Domowe wypieki, przygotowywane z podstawowych składników, to nie tylko kontynuacja rodzinnej tradycji, ale także świetna zabawa. Chcieliśmy, aby radość płynąca z wspólnie spędzanego czasu w kuchni, stała się udziałem widzów i zainspirowała naszych konsumentów do podobnej aktywności.

– mówi Aleksander Szałajko, starszy specjalista ds. komunikacji.

Aktualne plany zakładają produkcję kolejnych pięciu odcinków miniserialu. Wszystkie będą dostępne w Internecie.

Bielmar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Aleksander Szałajko, Margaryna Palma, Palma, Reklama
Frosta warzywa
Nowa kampania telewizyjna FRoSTY (wideo)

14 stycznia br. ruszyła nowa kampania telewizyjna FRoSTY, prezentująca warzywa na patelnię oraz szpinaki. Jej celem jest wzmocnienie wizerunku marki...

Zamknij