Szpinakowy kwintet – czyli zielone inspiracje od FRoSTY

Marka FRoSTA oferuje konsumentom mrożony Szpinak w pięciu wariantach do wyboru: w liściach, poszatkowany, z sosem serowym, z sosem śmietanowym oraz porcjowany z sosem śmietanowym. Produkty stanowią nie tylko źródło cennych wartości odżywczych, ale i inspirującą bazę kulinarnych pomysłów, dzięki której można przyrządzić wiele smacznych potraw.

Szpinak stanowi bogactwo żelaza, witamin oraz soli mineralnych. Uprawiany specjalnie dla FRoSTY, zamrożony tuż po zebraniu, zachowuje wartości odżywcze i pozwala cieszyć się doskonałym smakiem produktu o dowolnej porze roku. Oferta marki obejmuje pięć, wysokiej jakości produktów, z których każdy może wybrać coś dla siebie: Szpinak z sosem śmietanowym, Szpinak z sosem serowym, Szpinak w liściach, Szpinak siekany i porcjowany Szpinak z sosem śmietanowym 600g.

Szpinak z sosem śmietanowym, to kompozycja szpinaku i gęstej śmietany z dodatkiem aromatycznej gałki muszkatołowej, dostępnego w dwóch wariantach: 450 i 600g. Produkt o większej gramaturze zamrożono w oddzielnych porcjach w kształcie serduszek, co ułatwia jego rozdzielanie oraz porcjowanie produktu. Szpinak z sosem serowym stanowią lekko poszatkowane liście szpinaku, wzbogacone o delikatny sos na bazie oryginalnego, włoskiego sera pleśniowego gorgonzola. W ofercie znajdują się także klasyczne, naturalnie aromatyczne szpinaki, bez dodatków i przypraw: Szpinak w liściach i lekko rozdrobniony Szpinak siekany.

Szpinak komponuje się w wielu potrawach: na zimno – do sałatki oraz na ciepło, jako składnik omleta, lasagne, tarty lub pierogów. Świetnie smakuje z czosnkiem, łososiem czy makaronem. Szpinaki FRoSTY można przygotować w mikrofalówce lub w garnku. Ich podgrzanie w  kuchence mikrofalowej, zajmie jedynie kilka minut!

Na odwrocie opakowań Szpinaków FRoSTY, znajdują się sprawdzone przepisy w formie Kulinarnych Inspiracji oraz QR kodów. Ich zeskanowanie przekierowuje na stronę www.frosta.pl, bogatą w pomysły na oryginalne dania na bazie szpinaku.

Produkty:

  • Szpinak siekany 450g
  • Szpinak w liściach 300g
  • Szpinak z sosem śmietanowym 450g, 600g,
  • Szpinak z sosem serowym 300g


Cena:
od ok. 3 do 8 zł

FRoSTA

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.