Britta Twój Błonnik – uzupełnienie zdrowej diety w nowej odsłonie

Twój Błonnik Britta

fot. Sawex Foods

Marka Britta wprowadziła na sklepowe półki Twój Błonnik w nowym opakowaniu. Płatki o wysokiej zawartości błonnika znajdują się teraz w poręcznym, mniejszym kartoniku. Menu, zawierające produkty bogate w ten cenny dla organizmu składnik pokarmowy, jest  gwarancją dobrego samopoczucia i pięknego wyglądu.

Britta oferuje konsumentom, dbającym o zgrabną sylwetkę i dobrą kondycję, jeden ze swoich najbardziej popularnych produktów w funkcjonalnym, wygodnym opakowaniu. Nowy kartonik nawiązuje kształtem do smukłej figury – jest węższy, lepiej leży w dłoni i zajmuje mniej miejsca w kuchennej szafce. Produkt wytwarzany z otrębów pszennych oraz pełnego ziarna pszenicy, jest doskonałą propozycją na sycące, dodające energii śniadanie.

Twój Błonnik marki Britta to chrupiące płatki zbożowe o naturalnym smaku i wysokiej zawartości błonnika. Zapewniają organizmowi cenne substancje odżywcze pochodzenia roślinnego: tiaminę oraz kwas foliowy – niezbędny kobietom w ciąży. Płatki można spożywać zarówno na ciepło, jak i na zimno. To idealna przekąska w pracy, domu czy w szkole.  Świetnie smakują dodane do jogurtu albo mleka.

Produkt: Twój Błonnik
Gramatura: 225 g
Cena: ok. 4,50 zł

Sawex Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.