Oryginalne włoskie Pomidory Suszone z Cebulą marki Ponti

Pomidory suszone z cebulą Ponti

fot. Index Food

Firma Index Food – dystrybutor produktów kuchni śródziemnomorskiej, wprowadził na polski rynek nowość należącą do portfolio włoskiej marki PONTI.

Są to wyśmienite, suszone na słońcu pomidory wzbogacone cebulką, zanurzone w aromatycznym oleju słonecznikowym, które z pewnością podbiją serca i podniebienia zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych pań domu.

Pomidory suszone to typowa  przystawka kuchni śródziemnomorskiej. Tradycyjnie suszone na gorącym włoskim słońcu zachowują wyjątkowy smak i aromat. Doświadczenie i długoletnia tradycja marki Ponti sprawiły, że pomidory suszone mają jeszcze bardziej intensywny, lekko dymny aromat i gwarantowaną wyższą jakość. Nowy wariant z dodatkiem delikatnej cebulki wzbogaci i wypełni smak oraz aromat każdej potrawy.

Oryginalne włoskie pomidory suszone z cebulą Ponti mogą być używane jako przystawka, aromatyczny dodatek do potraw lub jako przyprawa. Rewelacyjnie sprawdzają się w towarzystwie pikantnych kiełbasek i owczego sera. Doskonale zastępują świeże pomidory w różnych potrawach, zwłaszcza jako dodatki do pizzy, makaronu czy sałatki.

Cena detaliczna: ok. 10,99 zł
Opakowanie: 280 g

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.