Zostań VIPem z Martini i Mariuszem Przybylskim

MartiniProjektant Mariusz Przybylski ceniony jest za nowoczesny, innowacyjny i odważny styl. Marka Martini zaś za celebrowanie każdej chwili oraz afirmację życia. Szczęście nie bierze się bowiem z przypadku, tylko z odpowiedniej wobec niego postawy. Od grudnia 2012 r. Przybylski i Martini wspólnie zachęcają do wzięcia życia w swoje ręce i wygrania, między innymi podwójnych zaproszeń na pokaz nowej kolekcji projektanta na sezon wiosna/lato 2013, który odbędzie się 31 stycznia 2012 roku.

Doborowe towarzystwo

Martini nawiązało współpracę z Mariuszem Przybylskim przy pokazie jego nowej kolekcji wiosna/lato 2013. W ramach umowy wizerunek projektanta wykorzystany został w kampanii telewizyjnej i internetowej marki, która zachęca do pokazania, że szczęście sprzyja tym, którzy sami po nie sięgają. Warto mieć odwagę by podjąć wyzwanie i wziąć udział w specjalnym konkursie marki zorganizowanym na  stronie www.luckisanattitude.pl

Martini i Mariusz Przybylski

Być jak VIP 

Od 20 grudnia aż do 23 stycznia każdy może zawalczyć o swoje szczęście i stać się jednym z dwudziestu posiadaczy podwójnego zaproszenia na styczniowy pokaz nowej kolekcji wiosna/lato 2013 Mariusza Przybylskiego. Oprócz wyjątkowych wrażeń estetycznych, których dostarczy kolekcja, na zwycięzców czekają dodatkowe  atrakcje – zaproszenia wzbogacone zostały o specjalny pakiet VIP. Wszystko po to, aby osoby, które wejdą w ich posiadanie, mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Oprócz tego, w konkursie czeka wiele nagród rzeczowych od organizatora – codziennie do wygrania butelki oraz zestawy Martini. Jest zatem o co walczyć! Aby wygrać specjalne zestawy od Martini lub podwójne zaproszenie na pokaz nowej kolekcji wiosna/lato 2013 Mariusza Przybylskiego, wystarczy wejść na stronę www.luckisanattitude.pl i dokończyć opublikowaną historię. Osoby, które podejmą wyzwanie i pokażą, że szczęście jest kwestią nastawienia, mogą liczyć na zwycięstwo.

Za przygotowanie kreacji konkursowych odpowiada agencja HypermediaIsobar, za przebieg konkursu na stronie internetowej – agencja Gong, zakupem mediów zajął się dom mediowy Carat, zaś działania public relations wspiera Multi Communications.

Martini

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.