BLACK gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

FoodCare Mike Tyson Gramy z WOŚP

fot. FoodCare

Marka napojów energetycznych BLACK przygotowała wyjątkową niespodziankę dla fanów Mike’a Tysona! Już teraz wielbiciele gwiazdora mogą wylicytować oryginalne rękawice bokserskie przekazane na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Specjalnie dla polskich fanów Mike Tyson podpisał aż 8 par rękawic, które marka BLACK przekazała Sztabowi Głównemu WOŚP oraz siedmiu sztabom regionalnym.

Black Energy Drink współpracuje z Mikiem Tysonem już od ponad roku. Wyjątkowa osobowość, niekwestionowana legenda sportu, najmłodszy zdobywca tytułu Mistrza Świata to człowiek, który nie pozostaje obojętny wobec losu potrzebujących. Z przyjemnością złożył autografy na oryginalnych rękawicach bokserskich, które Black Energy Drink przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

FoodCare Rękawice Mike Tyson WOŚP

fot. FoodCare

Są takie inicjatywy i idee, które wspieramy z ogromną przyjemnością. Do tego grona bez wątpienia należy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizowana przez Jurka Owsiaka z powodzeniem już od 21 lat! Mam nadzieję, że dzięki rękawicom ambasadora flagowej marki w naszym portfolio uda nam się dołożyć przysłowiową cegiełkę do ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów, a jednocześnie sprawić ogromną radość miłośnikom sportu i fanom bosku.

– mówi Wiesław Włodarski, Prezes FoodCare.

Para rękawic bokserskich z autografem Mike’a Tysona dostępna jest na specjalnej stronie aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pozostałe siedem par dostępnych będzie w licytacjach w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Łodzi i Poznaniu. Całkowity dochód z licytacji zasili konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem zbiera pieniądze na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów.

Zwycięzcy wszystkich ośmiu licytacji otrzymają także zapas napojów energetycznych Black Energy Drink.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.