Żółte Frugo w sklepach już od marca

Frugo żółte

fot. Food Care

Dla wszystkich, którym sprzykrzyła się już zima, mróz i śnieg, jest dobra wiadomość. Od marca w sklepach dostępne będzie żółte i odjazdowo papajowe FRUGO!

Inspiracją do powstania nowego żółtego smaku FRUGO stały się słoneczne Karaiby, bo to właśnie tam rośnie zadziorna papaja, która skutecznie podkręciła smak delikatnej brzoskwini, słodkiego mango i egzotycznego ananasa. Żółte FRUGO w lutym będzie smakować wszystkim tym, którzy nie mogą się już doczekać wiosennego słońca. Już po pierwszym łyku poczują, że przygoda z nowym smakiem to maksymalna jazda w tropikalnym karaibskim rytmie.

Żółte FRUGO jest już siódmym smakiem i kolorem w mocno owocowej palecie kultowego napoju.

„Po pierwszych letnich czarno-zielono-pomarańczowo-różowych sukcesach i biało-czerwonej jesieni i zimie wywołujemy wiosnę, a wraz z nią – słońce, ciepło i radość. Odjazdowe papajowe FRUGO jest żółte dlatego, że w każdej butelce zamknęliśmy dla Was promień karaibskiego słońca.”

– powiedziała Paulina Włodarska, Marketing Manager w firmie FoodCare.

Nowe żółte FRUGO pojawi się na półkach sklepów sieci POLOMarket w całej Polsce już w tym tygodniu. Jego wprowadzenie na rynek wspierane jest działaniami w mediach społecznościowych.

Food Care

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.