Nespresso zwraca do 180 zł za zakup ekspresu

Nespresso

fot. Nestlé

Producent kawy porcjowanej Nespresso, wprowadza wiosenną promocję dla konsumentów. W dniach od 15.03.2012 r. do 15.05.2012 r. za zakup wybranego ekspresu Nespresso, konsument otrzyma rabat w wysokości 140 zł lub 180 zł.

Nespresso, światowy pionier i lider w sektorze najwyższej jakości kawy porcjowanej, wprowadza wiosenną promocję dla konsumentów. W dniach od 15.03.2012 r. do 15.05.2012 r. za zakup dowolnego ekspresu Nespresso, konsument otrzyma rabat w postaci zwrotu pieniędzy na konto. Wartość rabatu wynosi 140 zł lub 180 zł, w zależności od modelu wybranego ekspresu.

Promocja obejmuje wszystkie maszyny z asortymentu Nespresso. Wśród nich również nowości – między innymi ekspresy PIXIE w nowych kolorach, które w sprzedaży pojawią się już 1 kwietnia br. Nowe obudowy jednej z najpopularniejszych maszyn Nespresso stworzone zostały w 98% z recyklingowanych, aluminiowych kapsułek Nespresso Grand Crus. Ekspresy objęte promocją zakupić można w warszawskim butiku Nespresso, u partnerów handlowych, a także poprzez infolinię i w sklepie internetowym marki.

Materiały promocyjne do kampanii Spring Promotion zaprojektowała agencja McCann Paris.

Nestlé

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.