Ryż Naturalny Brązowy marki Halina – sprzymierzeńcem zdrowej diety

Ryż Naturalny Brązowy Halina

fot. Sawex Foods

Konsumentom dbającym o zdrowie i smukłą sylwetkę marka Halina oferuje najwyższej jakości Ryż Naturalny Brązowy. Produkt umożliwia wzbogacenie i urozmaicenie codziennej diety.

Ryż brązowy ze względu na niski stopień przetworzenia nazywany jest naturalnym. W procesie obróbki traci jedynie niejadalną łuskę. Wyłuskane, lecz nie polerowane ziarenka ryżu brązowego zachowują zarodek i warstwę przylegającą do nasiona.

Ryż Naturalny Brązowy marki Halina to ryż długoziarnisty, który jasnobrązowy kolor zawdzięcza obecności kilku warstw otrąb. Ugotowany ma lekko kleistą strukturę i orzechowy smak. Ryż Naturalny Brązowy doskonale komponuje się z potrawami warzywnymi, mięsnymi oraz rybnymi. Idealny do sałatek i dań egzotycznych.

Ziarna ryżu brązowego są bogate w błonnik pokarmowy, odgrywający ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Ryż Naturalny Brązowy marki Halina jako produkt bezglutenowy może być spożywany przez osoby chore na celiakię. Ze względu na niski indeks glikemiczny jest polecany chorym na cukrzycę i przebywającym na diecie odchudzającej. Jego ziarna są wolno trawione, co powoduje uczucie sytości przez długi czas. Jako produkt łatwo przyswajalny przez organizm jest idealny dla osób przebywających na diecie lekkostrawnej.

Gramatura: 4 x 100g
Cena: ok. 4,50 – 5,00 pln

Sawex Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.