Słodka Wielkanoc z Nestlé

Zajączek wielkanocny Kit Kat

fot. Nestlé

Wielkanoc to czas, kiedy cieszymy się rodzinną atmosferą, wspólnym malowaniem pisanek, pierwszymi wiosennymi spacerami i czekamy na zajączka z koszem pełnym słodkości. Jak co roku w koszyku nie może zabraknąć pysznych słodyczy Nestlé z wielkanocnej oferty.

Ekskluzywna figurka zajączka AFTER EIGHT z aksamitnej gorzkiej czekolady z orzeźwiającą nutą mięty zachwyci każdego swoim wyrafinowanym smakiem. Jej eleganckie opakowanie sprawia, że będzie również miłym podarunkiem dla najbliższych. Świąteczną nowością od Nestlé jest również figurka zajączka KIT KAT z pysznej mlecznej czekolady z zatopionymi w niej kawałkami chrupiącego wafelka.

Zajączek wielkanocny After Eight

fot. Nestlé

Nie ma świąt bez jajek! Dlatego w ofercie Nestlé znalazły się pyszne czekoladowe jajka w świątecznych, kolorowych opakowaniach. Jajka SMARTIES z rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady, wypełnione grzechoczącymi czekoladowymi drażetkami mini SMARTIES w kolorowych, cukrowych skorupkach to idealny upominek dla najmłodszych. W koszyczku wielkanocnego zająca znajdą się również pyszne jajka Nestlé oblane mleczną czekoladą. Ich różnobarwne opakowania z zabawnymi rysunkami sprawią, że figurki będą miłym, świątecznym akcentem.

Sugerowana cena figurki AFTER EIGHT (100 g) to ok. 8,50 zł
Sugerowana cena figurki KIT KAT (100 g) to ok. 8,00 zł
Sugerowana cena jajka SMARTIES (50g) to ok. 4,00 zł
Sugerowana cena czekoladowego jajka Nestlé (35g) to ok. 3,00 zł

Firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem, nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów.

Nestlé

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.