Miód wielokwiatowy marki Sadów

Sadów miód pszczeli wielokwiatowy

fot. Unia Handlowa

Polska marka Sadów należąca do Unii Handlowej wprowadziła do swojej oferty Miód wielokwiatowy, który w szczególności w okresie jesienno – zimowym  przyda się do wzbogacenia rozgrzewających naparów herbacianych, gorących napojów łagodzących przeziębienia a także do świątecznych i karnawałowych słodkich  wypieków lub innych smakowitych potraw.

Miód wielokwiatowy Sadów to dodatek niezwykle uniwersalny i przydatny w kuchni. Jest to najczęściej spotykana odmiana miodu i cechuje go różnorodność składników. Miód ten pochodzi z  nektaru zebranego przez pszczoły z różnych roślin, zarówno uprawnych, jak i rosnących na łąkach czy w lasach. Ma barwę jasnokremową, czasem herbacianą. Dość szybko krystalizuje, zmieniając barwę na jasnoszarą lub jasnobrązową. Jest mocno aromatyczny a jego smak zależy od mieszanki nektarów przyniesionych do ula.

Jego walory lecznicze zależą od roślin, z których pszczoły zebrały nektar. Miód wielokwiatowy ze względu na dużą zawartość cukrów prostych jest łatwo przyswajalny przez organizm. Zawiera odpowiednią dla człowieka ilość pierwiastków i enzymów korzystnie wpływających na przemianę materii i zwiększenie odporności.

Produkt  zamknięty jest w klasycznym, zakręcanym słoiczku o pojemności 370 g.

Dystrybutor: PSH Unia S.A
Opakowanie: 370 g
Cena: ok.  5,45 zł

Produkty są dostępne w dystrybucji hurtowej akcjonariuszy PSH Unia S.A: Agawa, Astir, Berg-Hurt, Delta, PHUP Gniezno, Lemonex, M&J, Piotruś Pan, Pylkow, Rumtex, Sawex, SIM oraz FHU Sobik, a także w sklepach Detalu Polskiego w sieciach: Sklep Polski, Poziomka, Bingo, Dobry Sklep, Pionier, Kropka.

Unia Handlowa

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.