Sadów syrop wiśniowy 430 ml

Sadów Syrop Wiśniowy

fot. Unia Handlowa

Jesienną i zimową porą chętnie sięgamy po gorące napoje, które podczas chłodnych dni przyjemnie rozgrzewają cały organizm od wewnątrz. Kubek gorącej herbaty wydaje się być wystarczający, aby poczuć miłe ciepełko. Jest jednak sposób, aby tę herbacianą rozgrzewkę uczynić jeszcze bardziej przyjemną!

Polska marka Sadów, której właścicielem jest Unia Handlowa, proponuje nowość – gęsty i aromatyczny syrop wiśniowy, idealnie nadający się do wzbogacenia smaku herbaty i nie tylko! Syrop wiśniowy Sadów produkowany jest na bazie naturalnego zagęszczonego soku owocowego. Ma ciemnoczerwoną barwę i uwodzi swym wiśniowym aromatem. Jego zapach wprawi każdego w letni nastrój, a orzeźwiający smak z kwaskową nutą przywoła wakacyjne wspomnienia i doda energii.

Syrop wiśniowy Sadów jest doskonałym dodatkiem do rozgrzewającej herbaty, ale na jego bazie można przyrządzać także pyszne napoje chłodzące lub serwować go do deserów. Doskonale nadaje się do przygotowania soft drinków lub jako dodatek do lodów i kremów.

Produkt znajduje się w szklanej butelce 430 ml z zakrętką opatrzoną folią zabezpieczającą. Butelka posiada atrakcyjną, nowoczesną etykietę wyróżniającą produkt na półce i przyciągającą wzrok konsumentów.

Dystrybutor: PSH Unia S.A
Marka: Sadów
Opakowanie: 430 ml
Cena: ok.  3,02 zł

Unia Handlowa

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.