Dżem z fig Owocowa Rozkosz – egzotyka w słoiczku

Dżem z fig - Owocowa Rozkosz

fot. Scandic Food

Znana i ceniona na rynku marka Owocowa Rozkosz wprowadziła do swojej oferty kolejną, niezwykle ciekawą nowość! Oryginalny w smaku, niskosłodzony Dżem z fig właśnie zasilił popularną i bogatą linię niskosłodzonych dżemów tej marki.

Nowy DŻEM Z FIG Owocowa Rozkosz przygotowany został ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych w odpowiednich proporcjach owoców.  Niespotykana nowość marki Owocowa Rozkosz, dzięki swojej oryginalnej recepturze oraz słodziutkim, egzotycznym figom – gwarantuje niepowtarzalne doznania smakowe, które z pewnością sprawią ogromną przyjemność każdemu miłośnikowi zarówno dżemów jak i wszelkiej innej owocowej słodyczy. Co istotne proces przygotowania produktu, pozwala zachować właściwości prozdrowotne owocowych składników i dzięki temu dżem z fig Owocowa Rozkosz jest bogatym źródłem żelaza, witaminy C i beta-karotenu.

Dżemem niskosłodzonym z fig można posmarować tradycyjne kanapki, ale nadaje się on także do innych celów: jako nadzienie do wykwintnych wypieków, dodatek do deserów, a nawet urozmaicenie popołudniowej herbaty.

Dżem z fig Owocowa rozkosz o obniżonej zawartości cukru nie zawiera konserwantów, można więc bez obaw cieszyć się jego egzotycznym smakiem każdego dnia. Produkt zamknięty jest w eleganckim słoiczku, który po wykorzystaniu zawartości, sprytnej i zaradnej pani domu posłużyć może jako poręczne opakowanie np. na zioła, przyprawy lub domowe przetwory.

Masa: 280 g
Cena: ok. 4,50 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.