Pasta Bruschetta z oliwkami i suszonymi pomidorami

Pasta Bruschetta z oliwkami i suszonymi pomidorami

fot. Scandic Food

Wszystko wskazuje na to, że kuchnia śródziemnomorska na stałe zagościła na polskich stołach. I bardzo dobrze. Potrawy rodowitych Włochów są smaczne i zdrowe. Większość z nich bowiem bazuje na warzywach, które dostarczają mnóstwo witamin oraz oliwie z oliwek, która pozwala te cenne składniki przyswajać.

Dla wszystkich miłośników włoskich dań marka Svanso przygotowała prawdziwą niespodziankę! Na rynku właśnie pojawiła się pachnąca słoneczną Italią nowość – Pasta BRUSCHETTA Svanso. Jest to pyszna, aromatyczna pasta warzywna z oliwkami i suszonymi pomidorami idealna do przygotowania prawdziwie włoskiej bruschetty. Oryginalny, gotowy do użycia produkt doskonale sprawdzi się podczas szybkiego przyrządzania włoskiego przysmaku. Pasta Bruschetta, poza oliwkami i suszonymi pomidorami, zawiera także aromatyczne kapary, doskonałą oliwę z oliwek i dodającą charakteru papryczkę chilli. Wszystkie te składniki tworzą wyśmienitą kompozycję smaków, których nie sposób zapomnieć, do których się tęskni i na które zawsze ma się ochotę.

Aby przyrządzić doskonałą bruschettę, wystarczy posmarować pastą ciepłe jeszcze grzanki, ewentualnie skropić dodatkowo oliwą z oliwek i zwieńczyć dzieło listkami świeżej bazylii. W ten sposób powstanie niezwykle smaczne danie, które sprawdzi się zarówno jako przystawka, przekąska, a także zdrowa i lekka kolacja.

Pasta Bruschetta z oliwkami i suszonymi pomidorami marki Svanso dostępna jest w estetycznym słoiczku, w gramaturze 190g.

Masa: 190 g
Cena: ok. 7 zł

Scandic Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.