Cannabis Energy Drink – napój z zielonym listkiem już w Polsce

Cannabis Energy Drink

Na dynamicznie rozwijający się rynek napojów energetycznych w Polsce wkracza kolejny – nieco inny niż pozostałe produkt. Mowa o Cannabis Energy Drink – znanym dotąd w Europie Zachodniej napoju energetycznym dostępnym w charakterystycznej zielonej puszce z listkiem, który wprowadza Canna Trade Sp. z o.o.

Oryginalny smak napoju i efekt regeneracji umysłu i ciała wynika z niecodziennego połączenia naturalnych składników. Najważniejsze z nich to wyciąg z konopi oraz kofeina. Zaznaczyć trzeba, że chodzi o konopie siewne, które nie wywołują efektu narkotykowego, natomiast zawiera ogromną ilość mikroelementów i składników odżywczych.

Ich olej o zdrowotnych właściwościach od dawna był znany i wykorzystywany w medycynie naturalnej wielu regionów świata. Wykorzystanie go w Cannabis Energy Drink sprawia, że jest to jedyny napój energetyczny na rynku, który nie tylko pobudza i orzeźwia, ale także zapewnia organizmowi solidną dawkę składników, która ułatwiają organizmowi regenerację po wzmożonym wysiłku.

Badania i analizy poprzedzające wprowadzenie CED do Polski wykazały, że konsument napojów energetycznych nie kieruje się przy ich wyborze jedynie ceną i atrakcyjnością wizualną. Popularność Cannabis Energy Drink na rynkach światowych – często znacznie bardziej wysyconych niż polski – świadczy niezbicie, że jakość, stosowanie składników tylko najwyższej jakości oraz przede wszystkim zdrowotność napoju mają znaczenie dla konsumentów. Przeprowadzone badania wykazały, że polski odbiorca napojów energetycznych uważnie czyta ich etykiety i wybiera te, które dają mu gwarancję jakości. W przypadku Cannabis Energy Drink otrzymuje jeszcze coś ekstra.

Cannabis Energy Drink dostępny jest w puszkach o pojemności 250ml. Partnerom dostarczany jest w zgrzewkach po 24 szt. lub paletach zawierających 2280 puszek.

Dynamiczna budowa sieci dystrybucji przez Canna Trade daje szanse na uzyskanie atrakcyjnych warunków partnerstwa dla pierwszych kontrahentów. Zainteresowanych cennikiem i długofalową kooperacją zapraszamy do kontaktu.

Canna Trade

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.