Kanapki inne niż zwykle – Hummus Oliwkowy Primaviki

Hummus oliwkowy Primavika

fot. Primavika

Szynka, ser żółty, sałata, ogórek, pasztet i tak w kółko… smacznie ale ciągle tak samo! Jeżeli masz ochotę na małą odmianę i przełamanie codziennej kulinarnej nudy spróbuj specjału kuchni Bliskiego Wschodu – HUMMUSU marki Primavika!

Znana z prozdrowotnego stylu firma Primavika, proponuje konsumentom oryginalną nowość w wyjątkowej odmianie smakowej – Hummus Oliwkowy.  Dzięki charakterystycznemu aromatowi i zawartości oliwek, pasta jest prawdziwym przysmakiem, który szczególnie przypadnie do gustu amatorom orientalnych smaków.

Poza swoimi niewątpliwymi walorami smakowymi, Hummus Oliwkowy Primaviki posiada szereg wartości zdrowotnych: witaminę B, wspomagającą pamięć oraz poprawiającą koncentrację, a także błonnik, potas i magnez. Hummus, jak wszystkie produkty Primaviki, przygotowywany jest z najwyższej jakości półproduktów i nie zawiera dodatkowych cukrów, poza tymi, wystepującymi naturalnie w składnikach.

Pasta Hummus oliwkowy Primaviki sprawdzi się nie tylko na kanapkach, będzie też po lekkim rozcieńczeniu świetnym dipem, idealnym do maczania warzyw lub polania tortilli.

Niewielkie słoiczki zawierają 160 gramów wydajnej pasty, której smak, raz poznany, stanie się stałym elementem menu i inspiracją do tworzenia nowych potraw.

Opakowanie: 160g
Cena: ok. 5,95 zł

Primavika

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.