Twoje dziecko nie ma jeszcze kompletnej wyprawki szkolnej? Teraz w Realu jeszcze taniej

Real Hipermarket

fot. Real

Wydatki związane z powrotem dzieci do szkoły wiążą się zawsze z dużym nakładem finansowym. Dlatego też warto skorzystać ze specjalnego weekendowego rabatu na artykuły szkolne w hipermarketach Real. W najbliższy weekend 8 i 9 września we wszystkich sklepach Real będzie można zaoszczędzić pieniądze i skorzystać z wyjątkowego 30% rabatu na wszystkie artykuły szkolne.

Aby to zrobić wystarczy udać się do jednego z 54 marketów sieci Real w Polsce i skorzystać ze specjalnego  rabatu. Dzięki niemu, każdy rodzic będzie mógł zaoszczędzić pieniądze kupując artykuły szkolne po bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta specjalna obejmuje wszystkie najważniejsze artykuły szkolne – papiernicze, piśmiennicze, placki i tornistry.

Cieszymy się że mogliśmy zorganizować dla naszych klientów atrakcyjny rabat na artykuły szkolne.  Wierzymy, że klienci chętnie z niego skorzystają. Dzięki naszemu specjalnemu rabatowi , każdy rodzic może kupić wszystko to co jest najpotrzebniejsze dziecku w szkole zarówno w dobrej jakości, jak
w niskiej cenie.

– podkreśla, Agnieszka Łukiewicz-Stachera – rzecznik prasowy Real Polska.

Real

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.