Nestlé Waters Polska stawia na dostawę wody do domu

Nestle Waters mySpring

fot. Nestle Waters

Urządzenie mySpring® już na rynku! Z danych Stowarzyszenia „Woda w domu i w biurze” wynika, że polski rynek dostawy wody Home and Office Delivery (HOD) jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się spośród krajów Europy. Rozbudowuje się i dywersyfikuje wraz ze zmieniającą się świadomością i potrzebami konsumentów. Coraz częściej konkuruje nie ceną, ale takimi wartościami jak rozszerzona i sprofilowana oferta czy wysoka jakość obsługi. Potencjał tkwi dziś przede wszystkim w dostawie wody do domu – o czym przekonują producenci urządzenia mySpring®.

Co napędza rynek dostawy wody do domu?

Motorem napędowym rynku dostawy wody dla klientów indywidualnych jest przede wszystkim zmieniająca się świadomość konsumentów. Pijemy coraz więcej i coraz zdrowiej, rezygnując z napojów słodzonych czy gazowanych na rzecz wody, która jest korzystna dla zdrowia, trawienia, oczyszczania organizmu i prawidłowej pracy mózgu. Potwierdzają to analizy ekonomiczne: sprzedaż wody w Polsce wzrosła z 51,8 mln litrów w IQ 2011 do 54,6 mln litrów w IQ 2012.

Poszukujemy też wygody w kontekście kupna i użytkowania wody, dlatego znany z biur i instytucji publicznych nawyk picia jej z dystrybutora, który jest stale pod ręką, chcemy przenieść do swoich mieszkań. Dzięki urządzeniu mySpring®, woda jest zawsze w pobliżu. Wystarczy złożyć zamówienie na jeden z trzech sposobów: wysyłając sms’a, odwiedzając stronę internetową www.myspring.pl lub dzwoniąc na dedykowany numer infolinii, by woda została bezpłatnie dostarczona do domu w dogodnym terminie. Wygodę użytkowania zapewniają również niewielkie rozmiary dystrybutora (520 mm x 300 mm x 310 mm), które sprawiają, że doskonale pasuje on do każdego wnętrza – urządzenie bez problemu można ustawić na przykład na kuchennym blacie pod szafkami. Wprowadzenie do oferty dla domu 11-litrowej butli stanowi optymalne rozwiązanie z punktu widzenia gospodarstw domowych – starcza na dłużej przy jednoczesnym zachowaniu świeżości wody.

Świadomość zalet dostawy wody do domu rośnie. Usługa jest odpowiedzią na coraz bardziej aktywny styl życia Polaków, który wiąże się z poszukiwaniem funkcjonalnych rozwiązań, oszczędzających czas i zapewniających komfort na co dzień. Jest też efektem zmieniających się zachowań konsumenckich – coraz częściej jesteśmy skłonni zapłacić więcej mając na względzie wyższą jakość produktu czy usługi. Dlatego też podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu nowoczesnego dystrybutora wody mySpring® z przeznaczeniem dla każdej rodziny.

– mówi Anitra Halttunen, Kierownik Sprzedaży ds. Klientów Indywidualnych, odpowiedzialna za wdrożenie i dystrybucję urządzenia mySpring® w Polsce.

W jakim kierunku rozwija się rynek dostawy wody do domu?

84% ankietowanych poszukuje informacji o usłudze dostawy wody do domu. Aż 91% respondentów deklaruje chęć posiadania w swoim domu wody schłodzonej oraz w temperaturze pokojowej. Wprowadzone przez Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury urządzenie mySpring® jest energooszczędne (chłodząc wodę zużywa zaledwie 0,72 kWh na dobę), co jest odpowiedzią na coraz bardziej świadome, zrównoważone podejście konsumentów do życia. Dystrybutor wody mySpring® produkowany jest w Wielkiej Brytanii przez firmę Ebac Waterscoolers specjalizującą się w produkcji tego typu urządzeń – co gwarantuje jego wysoką jakość.

Wprowadzone przez nas na rynek urządzenie mySpring® obala mit wyłączności dostaw wody źródlanej i dystrybutorów tylko dla biur. Rozwiązanie to proponujemy również Klientom do domu. Co więcej – urządzenie mySpring® zostało zaprojektowane tak, by dzięki kompaktowym rozmiarom, prostemu design’owi oraz dostępności w 3 kolorach, doskonale komponowało się we wnętrzach o różnej stylistyce i małej powierzchni. Jest źródłem dobrego samopoczucia dla wszystkich członków rodziny!

– dodaje Anitra Halttunen.

Zalety dystrybutora wody mySpring®:

  • Elastyczność i wygoda bezpłatnej dostawy wody do domu, na zamówienie, w zależności od potrzeb.
  • Oszczędność czasu – bez konieczności planowania zakupów wody, pamiętania o nich oraz udawania się na nie.
  • Łatwość obsługi i stały dostęp do wody źródlanej – niewielki rozmiar urządzenia mySpring® oraz jego prosty, nowoczesny design – tak, by łatwo komponował się z każdym wystrojem wnętrza. Gwarancja dobrych nawyków wszystkich członków rodziny.
  • Woda w temperaturach preferowanych przez konsumentów: pokojowej i schłodzonej, doskonała do picia, jak i gotowania.
  • Unikatowość rozwiązania na polskim rynku oraz wysoka jakość urządzenia produkowanego w Wielkiej Brytanii.

 

O Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury

Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury jest producentem i dystrybutorem wody źródlanej do urządzeń dozujących wodę w biurach i domach w Polsce pod markami: Dar Natury (w opakowaniach 18,9 l) i Nestlé Aquarel (w opakowaniach 11 l). Firma jest jedną z wiodących w Polsce na rynku HOD (Home and Office Delivery) i należy do Watercoolers Europe, Europejskiego Stowarzyszenia Zrzeszającego Producentów Wód Butelkowanych.

Jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury produktów potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty, w tym: ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. Firma posiadarównież Certyfikat HACCP, poświadczający stosowanie Systemu Zapewniania Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności przez Zakład Produkcyjny Nestlé Waters Polska S.A. w Częstoniewie. Spełnia także restrykcyjne wymagania systemu HACCP i zasad Dobrych Praktyk Higienicznych w szeroko pojętej działalności dystrybucyjnej. Spółka uzyskała również Certyfikat NSF International, który potwierdza zgodność Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Dobrych Praktyk Higienicznych stosowanych w firmie z wymogami Watercoolers Europe, zawartymi w Kodeksie Dobrych Praktyk Higienicznych.

Ponadto, za propagowanie biznesowej etyki w kontaktach między partnerami gospodarczymi i konsumentami, przestrzeganie zasad rynkowych, szacunek wobec kontrahenta i dbałość o standardy wykonania Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury jest wielokrotnym laureatem tytułu „Jakość Roku”.

Nestlé Waters Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.