Masło orzechowe z kokosem od Primaviki

Masło orzechowe z kokosem Primavika

fot. Primavika

Masła orzechowe to jedne z koronnych produktów marki Primavika, mogącej pochwalić się ogromnym wyborem artykułów zdrowej żywności, przeznaczonymi dla wegetarian i nie tylko.  Jednym z nich jest Masło orzechowe z kokosem – aksamitne i doskonałe w smaku, wprost idealne, by z energią rozpocząć dzień.

Masło orzechowe z kokosem Primaviki  nadaje się nie tylko do kanapek, ale będzie też idealnym dodatkiem do krakersów, wafli, a nawet jako składnik kremów  do ciast. Aby nadać wypiekom niepowtarzalnego aromatu wystarczy Masło orzechowe z kokosem Primaviki dodawać stopniowo do ucieranej margaryny lub masła. 65% zawartości chrupiących orzechów, połączonych z pełnym smakiem wiórek kokosowych za każdym razem rozpieści nasze podniebienie i sprawi, że będziemy chcieli sięgnąć po więcej.

Jeśli nie będziemy mogli się oprzeć, nie musimy mieć wyrzutów sumienia. Masło Orzechowe z kokosem Primaviki nie zawiera sztucznych dodatków ani barwników, dzięki czemu można bez obaw podawać je dzieciom. Produkt może być spożywany także przez wegetarian i wegan, a wygodny słoiczek starczy na wiele słodkich spotkań przy stole.

Opakowanie: 350 g
Cena: ok. 12,95 zł

Primavika

 

2 koment.

  • 26 lis 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

    bardzo fajbne połaczenie, lubie cala serie bo sa wydajne:)

  • 30 sie 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

    o matko…maslo orzechowe. ogladam o tej porze takie rzeczy i zglodnialam. chyba jutro poszukam w osiedlowym! lepsze niz nutella

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.