Promocyjny duopack od FRoSTY

Złote paluszki rybne + szpinak gratis Frosta

fot. FRoSTA

Marka FRoSTA startuje z nową promocją POS. Przy zakupie Złotych paluszków rybnych konsumenci otrzymają gratis Szpinak siekany w specjalnym promocyjnym opakowaniu. Produkty objęte promocją będą dostępne w sprzedaży od końca sierpnia br.

FRoSTA przygotowała dla konsumentów promocyjny zestaw, który obejmuje flagowy produkt – uwielbiane przez dzieci i dorosłych Złote paluszki rybne oraz najnowszą propozycję marki – Szpinak siekany.

Kupując promocyjne opakowanie w cenie Złotych paluszków rybnych konsumenci otrzymają gratis – naturalny, lekko rozdrobniony, niezawierający dodatków Szpinak siekany. To ekonomiczna propozycja na pełnowartościowy obiad dla każdej rodzimy.

Celem promocji jest poinformowanie konsumentów o nowym produkcie FRoSTY oraz zwiększenie rotacji produktów. Dzięki limitowanemu, specjalnie na tę okazję zaprojektowanemu, opakowaniu, promocyjny zestaw będzie wyróżniał się w sklepowych lodówkach.

Promocyjny duet skierowano do selektywnej dystrybucji w sieciach handlowych. Oferta ma charakter limitowany i potrwa do wyczerpania zapasów.

Produkt: Złote paluszki rybne (300g) + Szpinak siekany (450g)
Cena: ok. 7,49 zł

FRoSTA

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.