Pasta do chleba Smaczny pomidor od Primaviki

Pasta Smaczny pomidor Primavika

fot. Primavika

Drożdżowa pasta do chleba Smaczny Pomidor to nowy produkt, który właśnie zasilił linię past marki Primavika, opartych na naturalnych ekstraktach drożdżowych i dodatkach, które kuszą podniebienie swoją różnorodnością.

Pasta Smaczny pomidor stworzona została z myślą o wszystkich smakoszach zdrowych potraw, także o wegetarianach i weganach oraz tych, którzy szczególnie dbają  o prawidłowy skład wybieranych produktów oraz łatwą i wysoką przyswajalność białek i węglowodanów (proces hydrolizy drożdży rozbija je na mniejsze fragmenty, np. aminokwasy i peptydy). Delikatna konsystencja, łatwość rozsmarowywania, wyłącznie naturalne składniki i pasja w tworzeniu innowacji sprawiają, że nowość w ofercie Primaviki jest produktem pysznym w smaku, wartościowym w składzie i wygodnym w użyciu. To dodatek do chleba pachnący letnim ogrodem i smakujący świeżymi, zrywanymi  prosto z krzaka, skąpanymi w słońcu pomidorami, które powodują, że pasta jest również bogatsza w witaminy i minerały np. w potas czy niezwykle ważny likopen.

Smaczny pomidor bardzo dobrze komponuje się w wyrazistymi smakami – małosolnym ogórkiem, ostrą papryką, intensywną rucolą.

Opakowanie: 165 g
Cena: ok. 6,90 zł

Primavika

2 koment.

  • 30 sie 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

    jestem zachwycona tym,ze primavika ma game produktow skierowanych do roznych osob. ja nie jadam miesa od 4 lat. pasuje mi to,ze moge znalezc substytuty w postacui np. sznycla lub pulpetow robionych z soi.
    wielkie wow!

    • 6 wrz 2012 | URL komentarza | Odpowiedz

      Ani sznycelki ani pulpety nie są robione z soi, tylko z białka pszennego.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.