Vileda i Sidolux rozpoczęły współpracę

vileda szczotka sidolux

fot. Sidolux

Vileda i Sidolux, dwie wiodące marki na polskim rynku środków czystości, z początkiem lutego rozpoczynają współpracę handlową. Przy zakupie wybranego artykułu do sprzątania Viledy, klienci otrzymają w prezencie produkt do czyszczenia Sidolux. Promocja będzie obowiązywała w wybranych sieciach handlowych.

Vileda, światowy lider w dziedzinie artykułów do sprzątania oraz największy polski producent chemii gospodarczej – Lakma Strefa od lat cieszą się ogromnym zaufaniem konsumentów, którzy chętnie wybierają ich produkty. Firmy postanowiły połączyć swoje siły i wprowadzić do sprzedaży zestawy przeznaczone do pielęgnacji powierzchni uniwersalnych oraz drewnianych.

Promocyjne połączenia produktów będą do nabycia w dwóch wariantach. Za zakup mopa i wiadra UltraMax firmy Vileda, klient otrzyma Sidolux do mycia uniwersalnego o zapachu mydła marsylskiego klasycznego lub pomarańczowego. Ten zestaw będzie można kupić m.in. w sklepach Alma, Piotr i Paweł oraz Bomi.

Natomiast do brązowej szczotki Vileda 2w1 do Parkietu, dołączony będzie płyn Sidolux Expert do mycia drewna o pojemności 750 ml. Zestaw dostępny będzie w hipermarketach m.in. Selgros oraz wybranych supermarketach.

Podobne akcje promocyjne firma Vileda prowadziła w wielu innych krajach. Jednak partnerami tego rodzaju działań zawsze zostawały duże, międzynarodowe koncerny. Sidolux jest pierwszym krajowym producentem, który został partnerem handlowym Viledy.

Sidolux

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.