Jim Beam White zmienia etykietę

Jim Beam White

fot. Jim Beam

Jim Beam White – najlepiej sprzedający się Bourbon świata wprowadza na rynek nowe opakowanie.

Nowa etykieta Jim Beama White mocno eksponuje słowo „bourbon”, czyli nazwę kategorii, której Jim Beam jest wieloletnim liderem. Etykieta zawiera mniej tekstu, dzięki czemu jest bardziej przejrzysta i zwracająca uwagę. Nie zmienia się prostokątny kształt butelki, który jest symbolem marki Jim Beam na całym świecie.

Modyfikacje wprowadzone w opakowaniu Jim Beam White wynikają ze strategii informowania konsumentów o jakości produktów Jim Beam oraz o wyróżnikach marki. W zeszłym roku zaprezentowaliśmy nową butelkę wariantu Jim Beam Black uwydatniającą sześcioletni okres leżakowania tego trunku w dębowych beczkach, czyli czas trzykrotnie dłuższy od restrykcyjnych, amerykańskich przepisów.

– mówi Zuzanna Łatacz, Młodszy Kierownik marki Jim Beam.

Polskie portfolio marki Jim Beam obejmują warianty: Jim Beam White, Jim Beam Black, napój z kategorii RTD Jim Beam & cola oraz wzbogacony sokami z czarnej wiśni Bourbon Red Stag.

Odświeżone butelki Jim Beama White pojawią się w sklepach w lipcu b.r. Ich wprowadzeniu na rynek towarzyszy kampania w prasie handlowej oraz działania PR.

Jim Beam

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Alkohol, Bourbon, Bourbon Red Stag, CEDC, Jim Beam, Jim Beam Black
Lubelska łączy smakiem
Lubelskie wódki na liście najlepiej sprzedających się alkoholi świata

Rodzina wódek Lubelskie, która odnosi spektakularne sukcesy na polskim rynku jest czwartą marką pod względem wzrostu sprzedaży na świecie w...

Zamknij