Kawa zbożowa Anatol produktem na medal

delecta anatol kawa zbozowa

fot. Rieber Foods

Anatol klasyczna ekspresowa kawa zbożowa Delecty została nagrodzona tytułem Produkt na medal 2011 w plebiscycie magazynu „Pani Domu”, w kategorii Napoje gorące.

Jury, które wyłoniło zwycięzców spośród 248 zgłoszonych produktów, doceniło Anatola za „wyjątkowy aromat i smak”. Kawa zbożowa to smaczny, bezkofeinowy napój, będący doskonałym substytutem kawy naturalnej.

Kawa Anatol jest polecana kobietom w ciąży, dzieciom, osobom na diecie, dbającym o linię, a także wszystkim, którzy ograniczają spożycie napojów z kofeiną. Łatwa w przygotowaniu (wystarczy saszetkę zalać gorącą wodą lub mlekiem) kawa zbożowa Anatol sprawdza się podczas rodzinnych śniadań, a także podana jako „mała czarna” w środku dnia.

W plebiscycie „Pani Domu” wzięło udział 248 produktów spożywczych, pogrupowanych w 18 kategorii. Ocenie jury poddano smak i zapach każdego zgłoszonego produktu, jego opakowanie oraz etykietę. W każdej z kategorii nagrodzono 3 produkty. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz tytuł Produkt na medal 2011 z rekomendacją magazynu „Pani Domu”.

Celem plebiscytu było ułatwienie czytelniczkom „orientacji w najlepszych, smacznych, zdrowych i godnych polecenia artykułach spożywczych”.

Rieber Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.