Nowe bakaliowe trendy w Bakalland

Bakalland

fot. Bakalland

W tym sezonie, w designie obowiązuje intensywna, wyrazista kolorystyka. Wiosenne metamorfozy widać nie tylko na ulicach, ale także na sklepowych półkach – a na nich, bakaliowe przyjemności od Bakalland. Zgodnie z najnowszymi trendami – w nowoczesnych, praktycznych i nasyconych kolorami opakowaniach.

Słoneczne dni skutecznie inspirują do zmian. Z szaf znika bezbarwna, zimowa garderoba, a na wieszakach pojawiają się lekkie i zwiewne ubrania. Czerwień w odcieniu żurawiny, żółty w tonacji moreli – w tym roku będzie wyjątkowo barwnie i radośnie, także w naszym codziennym menu. Firma Bakalland, postanowiła zrobić smakoszom bakalii niespodziankę, zmieniając design opakowań najbardziej lubianych produktów.

Teraz suszone śliwki, suszone morele, rodzynki sułtańskie, suszona żurawina, migdały łuskane oraz orzechy włoskie i laskowe, są dostępne w nowych, atrakcyjnych i wygodnych torebkach, dostosowanych do potrzeb i stylu życia współczesnych kobiet, które cenią sobie nie tylko innowacyjne ale i estetyczne rozwiązania.

Soczysta odsłona Top 7 flagowych bakalii Bakalland to nie jedyny wyróżnik. Nowe, funkcjonalne opakowanie typu easypack, pozwala uniknąć rozsypania produktów i ułatwia ich przechowywanie. Ich niewielkie i poręczne wymiary, sprawiają, że można schować je w każdej damskiej torebce czy schowku samochodowym, ciesząc się ich smakiem, kiedy tylko mamy ochotę na sycącą przekąskę.

Bakalie są doskonałym źródłem energii, pomagają uzupełnić witaminy i mikroelementy, dlatego Bakalland zadbał także o podkreślenie odżywczych zalet swoich produktów. Wyraźnie zaznaczona na opakowaniu informacja dotycząca wartości odżywczych, jakich dostarczają organizmowi, z pewnością zostanie doceniona przez wiele kobiet, a zwłaszcza tych, dla których właściwie zbilansowana dieta jest podstawą świetnej formy i dobrego samopoczucia.

BAKALLAND Orzechy laskowe
Gramatura:100 g
Cena: ok. 7,19 zł

BAKALLAND Orzechy włoskie
Gramatura:100 g
Cena: ok. 6,33 zł

BAKALLAND Rodzynki sułtańskie
Gramatura:200 g
Cena: ok. 3,77 zł

BAKALLAND Morela suszona
Gramatura:200 g
Cena: ok. 9,80 zł

BAKALLAND Migdały kalifornijskie
Gramatura:100 g
Cena: ok. 6,29 zł

BAKALLAND Śliwka kalifornijska
Gramatura:200 g
Cena: ok. 4,77 zł

BAKALLAND Żurawina
Gramatura:150 g
Cena: ok. 6,99 zł

 

***
BAKALLAND S.A. to lider rynku bakalii w Polsce i zarazem jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w kategorii (88% świadomości marki w grupie kobiet 25-54 lata). Spółka rozpoczęła działalność w 1991 roku (od 2006 roku akcje spółki notowane są na GPW), poprzez akwizycje i rozwój organiczny zbudowała silną Grupę Kapitałową, która stała się wiodącym graczem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie sprzedaży bakalii. Celem Grupy jest konsekwentny rozwój organiczny, poszerzenie portfela asortymentu o nowe linie produktowe oraz umacnianie pozycji marek BAKALLAND i Orico.

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.