Majonez Kętrzyński Lekki – mazurski smak i mniej kalorii

Majonez Kętrzyński Lekki 280g

fot. Majonezy Kętrzyn

Prosto z Mazur na sklepowe półki trafił Majonez Kętrzyński Lekki o zmniejszonej zawartości tłuszczu z dodatkiem jogurtu. Ten lekki, delikatny, majonez, to doskonała propozycja dla osób dbających o linię, jak i dla prawdziwych smakoszy mazurskich specjałów. Idealnie pasuje do kanapek, mięs, lekkich przekąsek i sałatek. Stanowi także doskonałą bazę do wielu smacznych sosów.

Majonez to niezastąpiona przyprawa do dań i przekąsek, można podawać go i łączyć według własnych upodobań i smaków. To on podkreśla oraz dopełnia smak serwowanych potraw. Trudno przecież wyobrazić sobie bez dodatku majonezu jajko na twardo, sałatkę jarzynową albo sos czosnkowy do wędlin i warzyw. Z odrobiną majonezu można przygotować potrawę prostą i szybką, a także wyrafinowaną i wystawną – i w każdym przypadku zawsze będzie smaczna.

Obok tradycyjnych  majonezów dużym zainteresowaniem cieszą się także te o zmniejszonej zawartości tłuszczu. Majonez niskotłuszczowy jest bardziej delikatny i mniej kaloryczny, ale równie wyśmienicie smakuje w każdej doprawionej nim potrawie.

Majonez Kętrzyński Lekki posiada lekką i delikatną konsystencję, odznacza się świeżym, mazurskim smakiem. Idealnie pasuje do ryb, pieczarek, białych mięs, lekkich przekąsek i sałatek. Sprawdza się także w roli bazy do przyrządzania sosów o obniżonej kaloryczności.

Sugerowana cena majonezu na półce: ok. 3,00 zł/słoik 280g

Majonez Kętrzyński Lekki dostępny jest w wybranych supermarketach sieci Carrefour, Kaufland, Stokrotka oraz wybranych sklepach detalicznych i ze zdrową żywnością na terenie całego kraju.

„Majonezy” SPPH Kętrzyn

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.