4MOVE wspiera młodych piłkarzy

Murapol-4Move Cup

fot. FoodCare

Marka 4MOVE, jedyny Oficjalny Napój Izotoniczny Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej objęła patronatem Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej U-11 – Puchar Akademii Piłkarskiej 21. Turniej młodych piłkarzy Murapol-4Move Cup rozegrany zostanie w Krakowie w dniach 6-7 czerwca br., w przeddzień rozpoczęcia rozgrywek Euro 2012.

Związek izotoników 4MOVE ze sportem jest oczywisty. Marka od samego początku pozycjonowana jest jako napój dla osób aktywnych i uprawiających różne dyscypliny sportu, niekoniecznie wyczynowo. Wspierając turniej młodych piłkarzy Murapol-4Move Cup marka daje wyraz swojemu przekonaniu, że dobre przyzwyczajenia i właściwe nawyki sprzyjające zdrowemu trybowi życia należy kształtować u dzieci już od najmłodszych lat.

Jako jedyny oficjalny izotonik naszej kadry narodowej w piłce nożnej dostrzegamy ogromny potencjał drużyn – uczestników turnieju Murapol-4MOVE Cup. To właśnie z takich zdolnych i pełnych zapału młodych zawodników rekrutują się nasi najlepsi piłkarze odnoszący sukcesy na stadionach Polski, Europy i świata. Wspierając turniej dajemy wyraz naszemu credo, którym jest propagowanie zdrowego trybu życia, aktywności i czystej rywalizacji.

– powiedziała Paulina Włodarska, Dyrektor Marketingu firmy FoodCare.

W turnieju Murapol-4Move Cup wystąpi 12 zespołów, czyli ponad 180 młodych piłkarzy (chłopców urodzonych w roku 2001 i młodszych) z całej Europy. Obok gospodarzy, drużyny Akademii Piłkarskiej 21 prowadzonej przez Mirosława Szymkowiaka i Tomasza Frankowskiego, w Krakowie zaprezentują się ekipy Wisły Kraków, Legii Warszawa, Arki Gdynia, Ruchu Chorzów, Jagiellonii Białystok oraz goście z Włoch (Juventus Turyn i Inter Mediolan), Holandii (VV Heerenveen i Willem II Tilburg), Anglii (Everton FC) oraz Czech (Slavia Praga). Turniej rozegrany zostanie w obiektach ośrodka sportowego J&J Sport Center oraz KS Nadwiślan Kraków i połączony z organizowanymi rokrocznie przez Akademię Piłkarską 21 obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka oraz inauguracją Juventus Soocer School, pierwszej w Polsce szkółki tego klubu. Patronat Honorowy nad turniejem objął PZPN.

*****
Izotoniki 4MOVE o smakach blueberry, lemon, lime&mint, grape i grapefruit (zero%) to błyskawiczne orzeźwienie i regeneracja po sportowym wysiłku i innych aktywnościach. 4MOVE to także pierwsze polskie napoje izotoniczne wykorzystujące stewię, innowacyjną substancję słodzącą naturalnego pochodzenia. Tym samym w recepturach wszystkich pięciu smaków znacznie zmniejszono udział cukru i glukozy, a dla jeszcze efektywniejszego nawodnienia organizmu po wysiłku fizycznym wzbogacono je o magnez, potas, wapń i sód. Dodatkową porcję energii dostarczają zmęczonemu organizmowi zawarte w napojach węglowodany. Dzięki ulepszonej formule 4MOVE jeszcze lepiej nawadnia i pozwala dłużej utrzymać optymalną formę podczas sportowego wysiłku.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.